Як купити комп'ютер для ігор.

При виборі персонального комп'ютера потрібно звернути увагу на масу параметрів. Спочатку необхідно точно сформулювати для себе мету придбання ПК. Це допоможе підібрати потрібні характеристики пристрою.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили придбати комп'ютер для ігор, то врахуйте: ПК повинен бути досить потужним. Сучасні ігри вимагають досить великої продуктивності практично всіх пристроїв. Почніть з вибору відеокарти. Фактично це найбільш важливо в даному випадку обладнання.
2
Не женіться за обсягом пам'яті відеоадаптера. Вам буде цілком достатньо 1 Гб. По-перше, це не повинна бути інтегрована відеокарта. Краще трохи доплатити і купити повноцінну плату. Зверніть особливу увагу на пропускну здатність шини відеокарти. Щоб виключити затримки в ігровому процесі краще вибрати відеокарту з пропускною здатністю від 512 Мбайт і вище.
3
Виберіть центральний процесор. Ні в якому разі не женіться за кількістю ядер. Для запуску однієї гри і, можливо, музичного програвача, вам буде більш ніж достатньо двоядерного центрально процесорного пристрою. Частота кожного ядра не повинна бути менше 2 ГГц. В ідеалі: 2.5-3 ГГц на кожне ядро.
4
Зверніть увагу на модулі оперативної пам'яті. Природно, їх сумарний обсяг не повинен бути менше 3 Гбайт. Для потужного ігрового ПК буде достатньо 4 Гбайт. Враховуючи той факт, що виробники встановлюють ідентичні плати, здатні працювати в двоканальному режимі, різниця між 3 і 4 Гб пам'яті буде колосальна.
5
Обов'язково з'ясуйте частоту роботи модулів пам'яті. Цей показник характеризує швидкість обміну інформацією між платами ОЗУ і центральним процесором.
6
Не забудьте вибрати підходящий монітор. Акцентуйте увагу не на максимальному дозволі екрану, а на глибині кольору і на частоті оновлення екрану. Далеко не всі ігри має сенс запускати з дозволом FullHD. Набагато приємніше насолоджуватися красивою графікою, не ризикуючи при цьому зіпсувати зір.