Як перевірити кпк.

Перевірити кишеньковий персональний комп'ютер, як і будь-яке інше мобільний пристрій, можна кількома способами, проте кращим завжди буде попереднє придбання програм захисту файлів, які доступні для скачування в інтернеті і покупки в інтернет-магазинах.
Вам знадобиться
  • - програма-антивірус;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Перевірте ваш кишеньковий персональні комп'ютер на наявність вірусів за допомогою спеціальних антивірусних утиліт, розроблених для портативних і мобільних пристроїв. Виконайте пошукової запит, ввівши в ньому назву відомої вас утиліти, або запит по антивірусним програмам, відповідним до вашої моделі пристрою.
2
Завантажте її (краще всього виконувати це на стаціонарному комп'ютері), перевірте викачані дані на наявність вірусів і шкідливого коду, після чого скопіюйте в пам'ять вашого КПК. Встановіть програму і запустіть сканування пам'яті. Після виявлення вірусів виконайте їх повне видалення з вашого мобільного пристрою.
3
Підключіть ваш КПК до звичайного стаціонарного комп'ютера за допомогою спеціального кабелю, який йде в комплекті з пристроєм. Якщо на вашому комп'ютері не встановлено антивірусного програмного забезпечення, завантажте необхідну програму, інсталюйте її і запустіть перевірку вашого КПК, який відображений в системі у вигляді знімного диска.
4
Зверніть увагу, що даний спосіб менш дієвий, оскільки багато елементів мобільного пристрою при підключенні до комп'ютера будуть недоступні для перевірки на віруси. Також ви можете просто просканувати флеш-карту вашого кишенькового персонального комп'ютера, попередньо скориставшись спеціальним перехідником.
5
Зверніть увагу на спеціальні утиліти, розроблені для кишенькових персональних комп'ютерів, що виконують їх перевірку і на основі результатів оптимізують їх роботу. Зверніть увагу на сумісність додатків з вашою моделлю пристрою і в обов'язковому порядку перед установкою програм чи копіюванням даних в КПК перевіряйте їх на наявність вірусів і не видаляйте програми захисту з портативного пристрою.
Корисна порада
Найчастіше оновлюйте бази.