В'язання джемпера для дитини. вишити шерстю речі дитини.

В'язання дитячих речей - заняття приємне і захоплююче. Виконані турботливими руками, з фантазією оброблені - вони напевно полюбляться малюкам. Джемпер з рукавом реглан та вишитими мотивами зв'язати зовсім не складно і, володіючи елементарними навичками в'язання, на створення цієї речі часу піде зовсім небагато.
Вам знадобиться
  • Для джемпера з рукавом реглан на дитину 3 років:
  • - 250 г вовни;
  • - залишки різнокольорової пряжі для вишивки;
  • - спиці № 3 ;
  • - кругові спиці.
Інструкція
1
Джемпер з вишитими мотивами в'яжеться лицьовій гладдю: лицьові ряди в'яжіть лицьовими петлями, виворітні ряди - виворітними; гумка 1х1 (в'яжіть поперемінно 1 петлю лицьовій, 1 петлю виворітного). Щільність в'язання: 10 петель лицьовій гладі - 4 см. Вишивка на джемпері робиться швом петля: виведіть голку під гаптованій петлею, потім проведіть справа наліво над цією ж петлею і простягніть нитку. Введіть голку знову в місце проколу і на тій же висоті виведіть під наступною петлею. Вишивайте візерунок горизонтально справа наліво або навпаки.
2
Перед. Наберіть 80 петель і зв'яжіть гумку висотою 4 см. Далі в'яжіть лицьовій гладдю, додаючи в процесі роботи з обох сторін через кожні 4,5 см три рази по одній петлі. У підсумку на спицях повинно бути 86 петель. Провязав 20,5 см, з обох сторін закрийте по вирізу пройми на початку кожного ряду два рази по дві петлі, а потім 25 разів по одній петлі (у кожному ряду по лицьовій стороні роботи). Коли довжина джемпера досягне 30,5 см, закрийте по вирізу ворота 10 центральних петель. Потім послідовно з обох сторін вирізу на початку кожного ряду закривайте три петлі, два рази по дві петлі та два рази по одній петлі.
3
Спинка. В'яжіть спинку таким же способом, як і перед. На висоті 32,5 см закрийте 10 центральних петель. Потім послідовно з обох сторін вирізу закрийте два рази по три петлі (в кожному другому ряду). На висоті 34,5 см закрийте по вирізу ворота залишилися петлі.
4
Рукав. Почніть роботу зверху. Наберіть на спиці три петлі і додайте з обох сторін 27 разів по одній петлі в кожному особовому ряду. Потім одночасно додайте три петлі. Провязав 2 см, додайте з обох сторін двох середніх петель три рази по одній петлі в кожному 6-му ряду. На висоті 14,5 см від початку роботи на спицях повинно бути 69 петель. Починайте зменшення. Для цього: через кожні 2,5 см збавте вісім разів по одній петлі. Коли довжина рукава досягне 37 см, на спицях повинно залишитися 53 петлі. Зменшіть в одному ряду рівномірно дев'ять петель і закінчите рукав гумкою 1х1 висотою 8 см.
5
Деталі прикріпіть до викрийте і отпарьте з виворітного боку. Виберіть малюнок для вишивки (кораблик, рибка, будиночок, курча) - все, що вам підкаже фантазія. Складіть або знайдіть готову схему для вишивки і виконайте по ній кольоровими нитками вишивку швом «петля». Потім зшийте перед і спинку, пришийте рукава. Наберіть на кругові спиці петлі по краю горловини і зв'яжіть 2 см гумки 1х1. Потім всі петлі закрийте.
Зверніть увагу
Правильно підібрані спиці повинні бути вдвічі товщі пряжі, з якої ви збираєтеся в'язати.
Корисна порада
Для вишивки можна вибрати один малюнок і вишити його на грудях, а можна розшити весь джемпер невеликими елементами: сердечками, цукерками, каченятами, мишенятами.