Як відкрити павільйон.

Відкриття торгового павільйону небудь торгової точки сполучено з веденням господарської діяльності суб'єктів малого підприємництва. Треба відзначити, що в Росії до малого підприємництва прикута пильна увага, оскільки саме дана категорія бізнесменів є зоною підвищеного ризику. Це пов'язано з тим, що найчастіше відсутні пільги, які необхідні для того, щоб почати свою власну справу і поступово деякі ділові люди просто припиняють свою діяльність унаслідок невигідного становища.
Вам знадобиться
  • - реєстрація як юридичної особи
  • - касовий апарат
  • - приміщення
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити павільйон, необхідно зареєструвати юридичну особу в податкових органах або зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Крім того, після отримання свідоцтва про постановку на податковий облік та індивідуального податкового номера, необхідно зареєструватися в різних фондах.
2
Далі необхідно придбати касовий апарат і теж зареєструвати його в податкових органах, а також в організації, яка буде обслуговувати дану касу. Після того, як перераховані вище дії будуть зроблені в повному обсязі, необхідно шукати місце для здійснення торгівельної діяльності. До торгівельного місця пред'являються вимоги наступного характеру: прохідність, близькість до транспортних вузлів, зокрема, до метро, адекватна орендна плата, належний технічний та санітарний стан приміщення.
3
Після вибору місця торгівлі необхідно укласти договір оренди приміщення з власником, або з суборендарем. Договір оренди повинен бути складений гранично грамотно, з чітким зазначенням умов договору в цілях уникнення негативних наслідків надалі. Зокрема, в угоді про оренду має бути чітко прописаний термін оренди, правила пролонгації, ціна оренди і порядок погашення орендних платежів. Права і обов'язки сторін повинні бути також чітко розписані та визначено ступінь відповідальності орендаря за приміщення, в якому він здійснює свою господарську діяльність.
4
Після укладення угоди про оренду і надання власнику необхідних документів по організації можна відкрити павільйон. Важливо відзначити, що бізнесмен зобов'язаний поставити на своєму місці касовий апарат і мати на нього відповідну документацію.