Як замовити запчастини до мотоцикла.

Щоб «залізний кінь» служив справно, і у нього навіть у думках не виникло, хоч раз підвести свого господаря, потрібно за ним вести належний догляд. Іноді цього виявляється мало. Якась деталь може вийти з ладу. Потрібно її замінити, причому не на аби що, а на якісну запчастину, до вибору якої потрібно підійти з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Складіть список. Це перше потрібно зробити, перш ніж замовити запчастини до мотоцикла. Потрібно вміти дивитися в майбутнє. Ви щодня контактуєте з мотоциклом - їздите на ньому, або чините. Тому ви повинні, як ніхто інший знати, яка з його деталей в якому стані знаходиться. Можливо, що одна з них незабаром може вийти з ладу.
2
Щоб не витрачати час на очікування, замовте її заздалегідь. Причому, звертайте увагу не тільки на механічний елементи мотоцикла. Можливо, вже підійшов час змінити масло. Замовте і його. Врахуйте, що чим більше буде сума замовлення, тим відповідно більше буде знижка. Тому по можливості слід замовити запчастини для мотоцикла по максимуму. Все одно вони рано чи пізно вам знадобляться.
3
Перегляньте кілька каталогів, щоб визначитися з фірмою виробником запчастин. Тут виникає безліч нюансів. Деякі стосуються вартості, деякі стосуються термінів поставки деталі.
4
Наприклад, якщо ви хочете замовити запчастини вітчизняного виробника, то, відповідно ви їх отримаєте в найкоротші терміни, враховуючи, що ніяких проблем з постачанням немає. Якщо ж справа стосується імпортних деталей, особливо якогось ексклюзиву, то не виключено, що вам доведеться чекати досить довго, якщо цього товару немає в наявності на складі у реалізатора.
5
Знайдіть запчастини в місцевому магазині, якщо ви не впевнені в постачальника. Наприклад, якщо вам прислали неякісну деталь, то пред'явити претензії на відстані буде набагато складніше, ніж проїхати кілька кварталів і зробити це безпосередньо в самому магазині. Тут на вашому боці і закон про захист прав споживача і можливість контролювати процес заміна несправної деталі на придатну.
6
Замовляйте деталі виробництва тільки перевірених фірм. Ймовірність шлюбу набагато менше, оскільки будь-яка відома фірма дорожить своєю репутацією. Тим більше що у кожної великої фірми є безліч філій у різних регіонах країни.