Як вводити цифри з клавіатури.

У деяких моделях клавіатур передбачена спеціальна цифрова панель NumPad, яка при включеному режимі NumLock дозволяє вводити цифри. Це особливо зручно при роботі в програмах обліку, а також при використанні для управління в різних комп'ютерних іграх.
Вам знадобиться
  • - клавіатура з NumPad.
Інструкція
1
Активуйте режим NumLock за допомогою натискання кнопки з відповідною назвою, при цьому включиться режим цифр з бічною клавіатури. Також друкувати цифри можна за допомогою верхньої цифрової клавіатури, яка включена за замовчуванням, але це не завжди зручно, особливо для тих, хто звик працювати з калькулятором. Зверніть увагу, що для включення верхньої клавіатури не потрібно ніяких додаткових дій.
2
Увімкніть режим NumLock за допомогою спеціальної комбінації, підходящою для вашої моделі комп'ютера Fn + NumLock, Fn + Alt + NumLock і так далі. Це актуально для тих моделей клавіатур, в яких не передбачена цифрова панель, а також для деяких ноутбуків і нетбуків. Введення здійснюється за допомогою звичайних кнопок буквеної клавіатури, на якій зверху прописані ще й цифри.
3
Під час використання такого режиму стежте за написанням букв і за його зміною, щоб уникнути помилок у тексті. При включенні і виключенні NumPad зазвичай на екрані висвічується відповідна піктограма.
4
Якщо у вашій моделі ноутбука, клавіатури або нетбука відсутня бічна цифрова клавіатура, і вам часто доводиться користуватися калькулятором або іншими програмами, які задіюють введення цифр, придбайте спеціальну бічну панель, яка підключається до комп'ютера за допомогою USB-інтерфейсу. Вона працює за тим же принципом - включається при натисканні NumLock, а при вимкненому режимі її кнопки володіють додатковим функціоналом, що досить зручно використовувати в комп'ютерних іграх.
5
Такі клавіатури можна придбати в спеціальних магазинах комп'ютерної периферійних, в місцях продажів побутової техніки і так далі. Вони бувають дротяними і бездротовими (працюють за принципом бездротової миші), другі зручніше використовувати в портативних комп'ютерах.
Корисна порада
Слідкуйте за зміною режиму введення.