Як вибрати морква.

Велика розмаїтість коренеплодів змушує замислитися над вибором навіть найдосвідченіших покупців. Визначити корисність моркви тільки за зовнішнім виглядом досить складно, але деякі видимі ознаки все ж зможуть дати вам більш повне уявлення про смак коренеплоду.
Інструкція
1
Віддавайте перевагу моркви, вирощеної вітчизняними виробниками. У ній набагато менше хімікатів, а відрізнити її від заморської досить просто. Вітчизняні коренеплоди відрізняються один від одного за розміром і формою, а також на них присутні залишки землі. Імпортна морква зазвичай чиста, а кожен наступний коренеплід практично в точності схожий на попередній.
2
Не беріть морква з великою кількістю наростів, це свідчить про наявність в ній нітратів та інших шкідливих речовин. Про неправильному зберіганні можна дізнатися за твердістю коренеплоду. М'яка і млява морква в більшості випадків виявиться підгнилої.
3
Найбільш корисну моркву шукайте серед коренеплодів яскраво-оранжевого кольору. Він характерний для наявності вітаміну А. Крім того, великий вміст каротину робить моркву більш солодкою. А найсоковитішими є короткі і товсті морквини. Ідеальна вага коренеплоду становить близько 150 грамів. Морква такий ваговій категорії буде найбільш корисною і багатою вітамінами.
4
Зверніть увагу на колір коренеплоду біля бадилля. Він не повинен бути зеленим, інакше така морква буде відрізнятися сильним гіркуватим присмаком.
5
Якщо ви берете морква на ринку, попросіть продавця почистити і дати вам спробувати невеликий шматочок. Пробувати треба у різних продавців, так ви зможете вибрати морква, яка вам точно сподобається.
6
Якщо такої можливості немає, особливо це стосується покупки коренеплодів в супермаркетах, не купуйте відразу велику кількість. Візьміть для початку півкіло, спробуйте, після чого вже сміливо можете придбати більше моркви з цієї партії.
7
Якщо вам необхідно купити велику кількість коренеплодів, вибирайте найбільш великі з них. Така морква буде зберігатися максимально довго і збереже всі корисні властивості.