Як відключити запит пароля при вході в систему. Як відключити на компьтаре запит апіраціонноь системи.

Найпопулярнішими і поширеними операційними системами на комп'ютерах користувачів є Windows XP і Windows 7. З міркувань безпеки та розділення доступу до ресурсів і документам в них використовується система запиту пароля при включенні комп'ютера, а іноді і після виходу з режиму очікування. Це може стати в нагоді тим, хто користується можливостями ПК не один. А для тих, кому немає потреби захищати свої дані, або для прискорення процесу завантаження системи буде корисно відключити цю функцію.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» або її аналог з логотипом у вигляді вікна лівою кнопкою миші. Знаходиться ця кнопка в лівому нижньому куті екрану. Це меню також можна відкрити, натиснувши на клавіатурі кнопку з логотипом Windows.
2
Знайдіть меню «Виконати» і поставте курсор мишки на цю строчку. Відкриється діалог введення команди для виконання. Звідси можна викликати консоль управління обліковими записами користувачів - той самий інструмент, який потрібен. Інший варіант: натисніть на клавіатурі клавішу з логотипом Windows і латинську букву R. Відкриється те ж саме вікно введення команди.
3
Наберіть в рядку такий текст: control userpasswords2. Якщо з'явиться вікно із запитом підтвердження операції, натисніть кнопку «Так». Зверніть увагу, що для виконання цієї дії ваш обліковий запис повинен мати права адміністратора.
4
Оберіть ваш обліковий запис у вікні, - у нього буде заголовок виду «Облікові записи користувача». Трохи нижче заголовка знайдіть рядок «Вимагати введення пароля та імені користувача» і зніміть галочку з цього пункту.
5
Натисніть на кнопку «Застосувати» у нижній частині вікна. Відкриється діалог із запитом вашого пароля - двічі введіть його. Якщо у вас немає пароля, значить залиште обидва поля порожніми. Підтвердіть свої дії, натиснувши на кнопку ОК. Перезавантажте комп'ютер - більше не знадобиться вводити паролі і чекати запуску системи зайвих пару секунд.
6
Додатково користувачам Windows 7: для відключення запиту пароля при виході із сплячого режиму або режиму глибокого сну потрібно відключити цю настройку в параметрах живлення комп'ютера.
7
Відкрийте меню «Старт» натиснувши на кнопку в лівому нижньому куті екрану. Наберіть в рядку допомоги та запуску програм слово «електроживлення» і клацніть по значку у верхній частині меню.
8
У стовпці дій зліва знайдіть посилання «Запит пароля при пробудженні». Відзначте точкою пункт «Не запитувати пароль» і натисніть кнопку «Зберегти зміни». Для цієї операції також потрібні адміністраторські права в системі.
Є два способи почати роботу в операційній системі Windows: класичний вхід, коли потрібно ввести логін і пароль, і стандартний екран вітання. Якщо ви впевнені, що інформація на вашому комп'ютері не потребує захисту від стороннього доступу, можна використовувати екран вітання.
Інструкція
1
Щоб відмовитися від класичного входу, в «Панелі управління» розкрийте вузол «Облікові записи», двічі клацнувши по ньому. Перейдіть по гіперпосиланню «Зміна входу користувачів ...» і в новому вікні поставте прапорець в чекбокс «Використовувати сторінку вітання». Для підтвердження використовуйте кнопку «Застосування параметрів».
2
Можлива ситуація, коли система забороняє змінити вхід в систему. З'являється повідомлення: «Служби клієнта NetWare виконала відключення екрану вітання ...». Щоб вирішити проблему, необхідно видалити службу NetWare з властивостей мережевого підключення.
3
В «Панелі управління» розкрийте вузол «Мережеві підключення». Викликайте контекстне меню «Підключення по локальній мережі», для чого клацайте по значку правою клавішею миші. Вибирайте «Властивості». На вкладці «Загальні» виділяйте «Клієнт для мереж NetWare» і видаліть запис.
4
Якщо такого пункту немає, додайте цього клієнта в список. Натисніть кнопку «Встановити». У вікні «Вибір типу мережного компонента» запис «Клієнт» активна за замовчуванням. Натисніть «Додати» і підтвердіть дію, натиснувши ОК. У вкладці «Загальні» виділяйте новий запис і видаліть.
5
Можна змінити спосіб входу, використовуючи реєстр. Натисніть клавіші Win + R, щоб викликати рядок «Відкрити», і введіть команду regedit. Розкрийте у вікні редактора реєстру розділ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon.
6
У правій частині знайдіть параметр LogonType. У полі «Значення» повинна бути записана 1. Якщо значення встановлено в 0, клацніть двічі по параметру лівої клавішею і у вікні «Зміна параметра DWORD» введіть 1. По-іншому змінити значення параметра можна, вибравши в меню «Правка» команду «Змінити ».
7
Зайти в редактор реєстру можна іншим способом. Натисніть «Пуск» і вибирайте команду «Виконати», щоб викликати рядок «Відкрити».