Як відбити підлоги. Як правильно відбити рівень стіни відео.

При ремонті приміщення часто доводиться відбивати рівень для вирівнювання поверхні підлоги, оскільки того вимагають сучасні підлогові покриття. Справитися з таким завданням допоможуть спеціальні пристосування і проведення декількох нескладних обчислень.
Вам знадобиться
  • - Гідроуровень;
  • - рулетка;
  • - будівельний олівець;
  • - вода;
  • - мотузка;
  • - крейда
Інструкція
1
Для того щоб правильно відбити горизонтальний рівень підлоги, можна скористатися лазерним рівнем. При роботі з ним достатньо, натиснувши на кнопку, виявити уздовж стін лінію червоного кольору і відзначити її положення олівцем. Однак придбання лазерного рівня може виявитися не по кишені. У такому випадку потрібно вдатися до допомоги рідинного рівня.
2
Гідроуровень складається з двох з'єднаних між собою шлангом колб. В одну з них слід повільно вливати воду, піднявши другу колбу над ванною. Проганяйте воду через шланг доти, поки в ньому не залишиться жодного бульбашки повітря. В іншому випадку точність приладу не буде достатньою.
3
Удобней виробляти відбивання поверхні удвох. Одну колбу приставте в перший кут, другу - наступного. Дочекайтеся, поки вода «заспокоїться» і поставте позначки будівельним олівцем навпроти рівня в кожному з двох кутів. Потім помістіть одну колбу в третій кут, а іншу в уже розмічений попередній так, щоб рівень води в ній знаходився навпроти позначки. Поставте відмітку по рівню в третьому кутку. Подібним чином відбийте четвертий і, якщо їх більше, кожний наступний кути.
4
Визначте, якої товщини буде вирівнюючий шар, тобто на який рівень ви будете засипати наповнювач або заливати суміш. Потім виявите найбільш високий рівень підлоги приміщення. Для цього знайдіть найкоротшу відстань від підлоги до рисочки. З цього значення відніміть товщину вирівнюючого шару. Потім від кожної риси у напрямку до підлоги відміряйте вийшов результат і проставте нові позначки. Утворився новий рівень підлоги. Там, де рівень підлоги нижче, робіть товщину засипки або заливки більше.
5
З'єднайте всі відмітки прямими лініями. Для цього візьміть мотузку і натріть її крейдою. Притулите її до стіни між двома мітками і, натягнувши подібно струні, відпустіть. На стіні залишиться пряма біла смуга.