Як знайти роботу домогосподарці.

У жінок, що виконують обов'язки домогосподарки, залишається, як правило, лише кілька вільних годин, які вони б могли приділити роботі. Тому при пошуку вакантних місць ними в першу чергу оцінюється такий критерій, як вільний графік зайнятості.
Інструкція
1
Вивчіть оголошення в газетах та інших засобах масової інформації. Зверніть увагу на колонки з назвами «робота для домогосподарок» і т.п.
2
Якщо у вас є доступ в інтернет, на відповідних сайтах з пропозиціями з працевлаштування пошукайте оголошення про вакансії, задавши критерій відбору: «з вільним графіком». Можна залишити і своє резюме, вказавши тип бажаної роботи, мінімальний рівень оплати, свої професійні вміння та навички і т.п.
3
Якщо ви володієте глибокими пізнаннями в області якого-небудь шкільного предмета або за професією є вчителем, вам можна зайнятися репетиторством. Найактуальнішими заняттями в сучасних умовах є курси з підготовки до ЄДІ або ДПА - формам атестації випускників шкіл. Займатися з дітьми можна у вас або у них вдома, попередньо помістивши оголошення в газеті про надання такого роду послуг.
4
Також, якщо ви добре шиєте, в'яжете або вмієте робити зачіски, можна відкрити на дому міні-ательє або перукарню. Клієнтів приймайте тільки в зручний для вас час, заздалегідь обумовлюючи оплату та інші різні деталі.
5
Якщо ви грамотні й всебічно розвинені, займіться копірайтінгом - роботою з написання текстів для інтернет-сайтів. В інтернеті існує досить багато бірж копірайтингу, які є посередниками між замовником і виконавцем. Також, є численні фріланс-біржі, які шукають виконавців для виконання такої роботи, як створення і дизайн сайтів, складання програм і т.п. У разі, якщо ви розбираєтеся в даних питаннях, то серед подібних пропозицій можна знайти достатньо вигідні.
6
Поповніть ряди людей, що займаються мережевим маркетингом. Станьте розповсюджувачем косметики або біологічно активних добавок до їжі. Правда, в цьому випадку потрібно проявляти деяку обережність і не прагнути вкладати власні кошти, щоб не опинитися учасником якої-небудь черговий «фінансової піраміди».
7
Вирощуйте кімнатні квіти на продаж, займіться ранньої розсадою овочів або реалізацією насіння - не бійтеся пробувати себе в різних видах бізнесу на дому.
8
Через оголошення в газеті запропонуйте послуги няні або покоївкою з режимом роботи - кілька годин на день. По можливості, вибирайте місце роботи не занадто далеко від свого будинку.
Хтось стає домогосподаркою за покликанням, хтось - за обставинами, а хтось перетворюється на професійну помічницю по будинку. Ті, хто вважає, що бути домогосподаркою легко, неправі - містити весь будинок у затишку не так просто.

Затишок в домі - головне завдання домогосподарки

Від домашньої робітниці, в першу чергу, залежить, як виглядає будинок. Ідеальна домогосподарка проводить прибирання кожен день і миє підлогу раз в три дні. Крім цього, вона прибирає дитячі іграшки, розкидані речі, збирає брудну білизну і сміття. Домогосподарка не дозволяє собі залишити в раковині брудний посуд, проігнорувати висять на спинці стільця речі або не звернути увагу на накопичився в ящиках мотлох. Домашня господиня займається і дизайном квартири. Вона стежить, щоб всі речі були підібрані за кольором і формам, створює красиву гармонійну обстановку, повідомляє роботодавцю про необхідність нових покупок.
Більше 70% домашніх робітниць вважають, що їх робота не оцінюється по заслугах.

Кухонна робота

Прислів'я говорить, що місце жінки на кухні. Звичайно, не варто сприймати це буквально, але приготування їжі - це одна з головних жіночих обов'язків. Часто початківці домогосподарки скаржаться, що їм набридає рутинне стояння біля плити. В цьому випадку найпростіше рішення - це урізноманітнити меню. Досить перестати готувати обридлий борщ і котлети і спробувати що-небудь новеньке і пікантне. Кулінарія - це творчість, і скоро ви можете придумувати свої власні рецепти. Звичайно, потрібно стежити і за станом кухні - після готування чистити плиту, мити посуд, витирати стіл. Також в обов'язки домогосподарки входить красива сервіровка столу.

Догляд за речами

Домогосподарка влаштовує регулярну прання, не допускаючи накопичення брудної білизни. Також відводиться час і на прасування - це не тільки надає речам ідеальний зовнішній вигляд, але і вбиває залишилися в білизні мікроби. До обов'язків домогосподарки відноситься і лагодження білизни - вона повинна вміти і зашити дірку, і пришити ґудзик, і заштопати річ. Також домашня працівниця стежить за станом речей в шафі, сортує їх на полицях за призначенням і розвішує на плічка верхній одяг.
Можна легко знайти роботу по дому, звернувшись в спеціальне агентство з підбору персоналу.

Контроль і облік

Домогосподарка повинна регулярно перевіряти наявність у будинку необхідних продуктів, ліків, миючих засобів, а також різних потрібних дрібниць - ниток, голок, лампочок, канцелярських товарів і т. д. За результатами перевірки складається список для покупок. Також господиня будинку стежить за щомісячними комунальними платежами. В ідеалі потрібно вести спеціальну книгу для обліку витрат або обзавестися аналогічної комп'ютерною програмою.