Як написати смс з комп'ютера на телефон. смс з комп'ютера на мобільний.

В даний час комп'ютерні технології дозволяють оправляти смс-повідомлення на телефон, не тільки з іншого телефону, але і за допомогою комп'ютера. При цьому досить володіти доступом до мережі інтернет. Способи написання смс залежать від мобільного оператора і країни проживання кореспондента.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - комп'ютер;
  • - браузер;
  • - ICQ;
  • - Skype.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт мобільного оператора людини, якій ви хочете відправити СМС з комп'ютера. При цьому має значення також країна проживання. Приміром, якщо повідомлення відправляє на номер МТС в Росії, то необхідно скористатися посиланням http://sendsms.ssl.mts.ru/, а якщо на номер МТС в Україні, то посиланням http://www.mts.com.ua/rus/sendsms.php#a.
2
Далі необхідно вказати номер телефону одержувача, вибрати кирилицю або латиницю для набору тексту і написати саме повідомлення. Деякі оператори також вимагають вказувати ваш номер телефону, щоб одержувач зміг визначити відправника.
3
Введіть контрольні цифри і натисніть кнопку «Відправити». Подібна послуга також надається на багатьох сторонніх сайтах, присвячених мобільного зв'язку та телефонам, проте в більшості випадків вони довго обробляють запит перед відправленням повідомлення.
4
Скористайтеся месенджером Mail.Агент. Переконайтеся, що у вашого співрозмовника вказаний контактний номер телефону. Клацніть на його імені два рази лівою кнопкою мишки і перейдіть на вкладку "SMS", після чого наберіть текст і натисніть кнопку «Відправити».
5
Запустіть програму ICQ для відправки СМС на телефон з комп'ютера. Натисніть лівою кнопкою мишки на панель протоколів і виберіть в меню розділ «Відправити SMS». У вікні вкажіть номер телефону, на який потрібно відправити СМС, і введіть текст, після чого натисніть на кнопку «Відправити».
6
Використовуйте програму Skype для відправки СМС-повідомлень з комп'ютера на телефон. Цей спосіб дозволяє писати повідомлення не тільки на номери операторів СНД, але і в інших країнах світу. З повним списком країн і тарифів можна ознайомитися на офіційному сайті сервісу за посиланням http://www.skype.com/intl/ru/prices/sms-rates/#viewAllRates.
7
Для відправки СМС запустите Skype, виберіть контакт і натисніть на кнопку "SMS", яка знаходиться біля кнопки з смайликами. Далі введіть текст і натисніть відправити. При цьому з вашого рахунку буде знята певна сума.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ubQ1XXcMHUs