Як заблокувати доступ до системи.

Сучасні персональні комп'ютери оснащені кількома ступенями захисту. Для запобігання небажаного доступу до Windows рекомендують використовувати цілий ряд процедур.
Інструкція
1
Почніть з установки паролів для всіх існуючих користувачів. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління. Знайдіть і відкрийте меню «Облікові записи користувачів». Дані дії необхідно виконувати, увійшовши в систему з аккаунта адміністратора. Відкрийте пункт «Створення пароля для свого облікового запису».
2
Заповніть запропоновану таблицю, ввівши два рази пароль і слово-підказку. Збережіть зміни, натиснувши відповідну кнопку. Поверніться в меню «Облікові записи користувачів» і відкрийте пункт «Зміна іншого облікового запису». Виберіть потрібний аккаунт і натисніть кнопку «Встановити пароль». Повторіть процедуру створення пароля і збережіть його.
3
Переконайтеся в тому, що паролі встановлені для всіх акаунтів. Вимкніть обліковий запис «Гість». Зазвичай для неї не можна встановити пароль, тому її активність несе пряму загрозу для комп'ютера.
4
Тепер встановіть загальний пароль для комп'ютера. Увійдіть в меню BIOS, натиснувши клавішу Delete при завантаженні ПК. У головному меню знайдіть пункт Set Supervisor Password, виділіть її та натисніть клавішу Enter. Два рази введіть пароль. Виберіть пункт Save & Exit. Підтвердіть збереження параметрів і перезавантажте комп'ютер.
5
При використанні операційної системи Windows XP необхідно виконати ще одну дію. Увімкніть комп'ютер і утримуйте клавішу F8. Після відкриття меню додаткових варіантів завантаження вкажіть пункт «Безпечний режим Windows».
6
Використовуйте обліковий запис «Адміністратор» для входу в безпечний режим. Зазвичай вона не з'являється в стандартному режимі роботи системи. Встановіть пароль для цього облікового запису. З її допомогою можна створювати нові акаунти і змінювати існуючі.
7
Встановіть пароль для входу в меню BIOS. Це дозволить запобігти спробам змінити параметри роботи комп'ютера.