Як встановити новий Flash-плеєр.

Flash-плеєр використовується для відтворення так званого flash-контенту, тобто відеозаписів і flash-ігор. Установка flash-плеєра являє собою ряд нескладних дій.
Інструкція
1
Спочатку пройдіть за посиланням http://get.adobe.com/ru/flashplayer/. Сайт визначить ваш браузер і операційну систему автоматично. Наприклад, "Ваша система: Windows 32-bit, Російська, Firefox". Якщо параметри вказані невірно, натисніть "У вас інша операційна система або браузер?" і виберіть правильний браузер і систему. Якщо ви впевнені, що все гаразд, скачайте інсталяційний файл. Щоб завантажити його, натисніть "Завантажити". Зразкова вага інсталяційний файл - 4 мегабайта. Після натискання на кнопку "Завантажити" ви отримаєте коротку інструкцію по запуску інсталяційний файл.
2
Закрийте браузер. Запустіть завантажений інсталяційний файл. Прочитайте ліцензійну угоду Flash Player. Якщо ви згодні з ним, натисніть "Установка". Через деякий час з'явиться повідомлення "Установка завершена". Натисніть "Готово".
3
Тепер перевірте працездатність Flash-плеєра. Для цього зайдіть на будь відеохостинг і спробуйте відтворити будь-яку відеозапис. Якщо відео відтворюється нормально, значить Flash-плеєр працює коректно.
4
Flash-плеєр необхідно встановлювати для таких браузерів, як Mozilla Firefox, Opera, Safari. Google Chrome не вимагає установки flash-плеєра.
5
Для того щоб оновити flash-плеєр, ніяких зайвих дій робити не потрібно. Як тільки з'являється свіже оновлення, на екрані вискакує вікно з пропозицією оновити flash-плеєр. Оновлення плеєра покращує його працездатність, тому воно рекомендується.