Як нарізати образ на диск.

Багато користувачів вже звикли до роботи з віртуальними образами дисків. Але далеко не кожен знає, як правильно записати ISO-образ на DVD-носій. Для цього краще використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - Nero;
  • - Daemon Tools.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Nero Burning Rom. Перезавантажте комп'ютер після завершення установки утиліти і запустіть її. Якщо вам потрібно просто переписати дані образу да DVD-диск, то виберіть пункт DVD-Rom (ISO). У меню «мультисессії» клікніть по пункту «Почати мультисесійні диск». Натисніть кнопку «Новий».
2
Тепер запустіть програму, що дозволяє зчитувати дані з ISO-файлів. В даному випадку можна використовувати навіть останні версії архіваторів WinRar або WinZip. Скопіювати вміст ISO-файла в окрему папку. Це дозволить знизити ймовірність збою при записі.
3
Поверніться до вікна програми Nero. У правому меню знайдіть потрібні файли і перенесіть їх курсором в ліве вікно програми. Коли всі файли будуть відображені в лівому вікні, натисніть кнопку «Запис». Встановіть галочку поруч з пунктом "Перевірити записані дані» і виберіть швидкість запису. Тепер натисніть кнопку «Прожиг» і почекайте, поки завершиться цей процес.
4
Якщо вам необхідно створити диск, який повинен запускатися до входу в операційну систему (Мультізагрузочний DVD), то після запуску програми виберіть пункт DVD-Rom (Boot). У вкладці, «Завантаження» клікніть по пункту «Файл образу». Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібний файл. Натисніть кнопки «Новий» і «Запис».
5
У вкладці, виділіть пункт «фіналізувати диск». Встановіть швидкість запису 8х або 12х. Це дозволить запустити даний диск практично на будь-якому DVD-приводі. Натисніть кнопку «Прожиг». Перевірте якість записаних даних після завершення роботи програми Nero. Для цього перезавантажте комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Встановіть пріоритет завантаження з DVD-приводу, збережіть зміни і дочекайтеся запуску створеного диска. Другий метод підійде і для запису звичайного диска. Різниця в тому, що цей варіант не передбачає створення мультисессии.