Як зробити якісне фото. якісні картинки-фотики зі спалахом.

Цифрові фотоапарати майже повністю витіснили плівкові. Їх доступність відкриває широкі можливості для створення фотографій. Незважаючи на досить скептичне ставлення професійних фотографів до «мильниць», при вмілому використанні з їх допомогою можна отримувати якісні фотографії. Напевно ваш апарат приховує в собі такі можливості, про які ви і не підозрюєте. Про них ми вам і розповімо.
Інструкція
1
Одна з проблем фотографій - це занадто дрібні деталі, які губляться в оточенні. Наприклад, одна з поширених помилок - це зйомка групи людей на фоні пейзажу. Люди стають маленькими, непомітними. Словом, фотографія втрачена. У разі, коли вам треба зробити знімок людей, а не пейзажу - використовуйте зум. Зум є на всіх фотоапаратах. Наближаючи об'єкт, контролюйте, щоб покажчик не перейшов червону лінію, після якої зображення стає нечітким. Наближення буде достатньо, якщо видно не тільки обличчя, а й емоції.
2
Тремтіння руки, особливо при значному наближенні та без спалаху, стає великою перешкодою на шляху до якісного фото. Кадр просто змазується. Як же уникнути цього? Зменшити тремтіння можна наступними способами: потренируйтесь жати на кнопку тільки пальцем, а не всією рукою; притисніть лікті до живота, адже найбільше тремтить витягнута рука; при можливості знайдіть опору і поставте на неї лікті, або притулити до стіни. Максимально позбутися змазування кадру можна, поставивши кнопку на автоспуск. В цьому випадку ви будете лише тримати камеру, спуск буде проводитися без участі пальця.
3
При фотографуванні людей в контрастною одязі (наприклад, наречена в світлій сукні і наречений в темному костюмі) є ризик отримати суцільний фон без реєстрації деталей. Щоб цього уникнути, необхідно відрегулювати експозамер. Якщо світлі тони абсолютно рівні без відтінків, то потрібно зменшити експозицію (Е-). Якщо ж наречений абсолютно чорний, то експозицію збільшують (Е +).
4
Багато розчарувань виникає, коли фотоапарат не встигає зловити потрібний кадр. Це пов'язано з тим, що цифрові фотоапарати з автоматичною настроюванням довго цю саму настройку роблять, в залежності від фокусної відстані, освітлення і так далі. Якщо ви хочете зробити очікуваний кадр, встаньте в зручному місці, наблизьте або віддаліть очікуване місце зйомки (зум) і натисніть на кнопку не повністю, а лише наполовину до характерного звуку фокусування. Затримайте палець на кнопці. У потрібний момент натисніть кнопку до кінця. Також можна зловити несподіваний кадр. Налаштуйте фокус на потрібну відстань, затисніть кнопку і ловите об'єкт в момент, коли він цього не чекає.
5
В яскравий сонячний день знімати дуже складно. Попросіть людей повернутися обличчям до сонця і сфотографуйте швидко, поки вони не почали моргати. Знімати проти сонця можна лише на близькій відстані від об'єкта зйомки і з примусовою спалахом.
6
Не шкодуйте свою флешку і фотографуйте, коли тільки надається можливість. Так ви поступово наб'єте руку і навчитеся знімати якісні фото, та й шанс, що із сотні кадрів ви зробите вдалий знімок, дуже високий. І не будьте до себе занадто критичні. Навіть професійні фотографи визнають, що лише на 100-200 фотографій доводиться хороший кадр і лише на 1000 - шедевр.
Як поліпшити якість фотографії, не маючи знань роботи з будь-яким графічним редактором? Дуже просто, коли знаєш все лише кілька простих кроків описаних нижче. Змінюйте зображення легко, швидко і якісно.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор Adobe Photoshop CS5 або більш ранні версії даної програми. Завантажити його можна з офіційного сайту: http://www.adobe.com/ru/products/photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop CS5, завантажте в неї фотографію або зображення, яке потрібно відредагувати.
2
У верхньому головному меню, кліком лівої кнопки миші, виберіть вкладку «Зображення». Далі з випав підменю «Корекція», «Тон/Насиченість». Дивіться на картинці.
3
З'явилося вікно «Колірний фон/Насиченість». В даному вікні поміняйте настройки насиченості, зсунувши повзунок лівої кнопкою мишки вправо. Чим більше відхилення ползунка від нуля, тим більше ефект зміни зображення.
4
На картинці можна побачити, що фотографія набула більш теплий і насичений колір. Також можна спробувати змінити яскравість і колірний фон зображення, регулюючи параметри до необхідного результату. Все просто.
Зверніть увагу
Якщо при обробці зображення ефект не вдався, то завжди можна повернутися в первісний стан його редагування. Зайдіть в головному меню у вкладку «Редагування», «Крок назад» і відмініть дію, яке було скоєно.
Корисна порада
Також у вкладці «Зображення», «Корекція», є інші ефекти для зміни фотографій, які дозволять зробити зображення цікавим або змінити його, застосувавши уяву і творчий потенціал.