Як варити курячі яйця в мішечок. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Яйце в мішечок - ідеальне блюдо для легкого, але поживного сніданку. Його подають з підсмаженими тостами або з соусом, укладають на бутерброд, а іноді навіть опускають в бульйон. Зварити яйце в мішечок можна звичайним способом, а також без шкаралупи. Головне - правильно розрахувати час приготування, щоб яйце знайшло потрібну консистенцію, але не переварилося.
Вам знадобиться
    • яйця;
    • оцет;
    • сіль;
    • таймер.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до варіння, ретельно вимийте яйця. Опустіть їх в каструлю з холодною водою і поставте на плиту. Доведіть воду до кипіння, зменшіть вогонь і тримайте яйця в окропі 4-5 хвилин. Для точного визначення часу скористайтеся таймером. Зніміть каструлю з вогню, злийте окріп і залийте гарячі яйця холодною водою. Після цього шкаралупу можна буде зняти без праці. Правильно зварене яйце в мішечок має м'який білок, а жовток залишається рідким.
2
Можете спробувати й інший спосіб. Закип'ятіть воду в каструлі і обережно, за допомогою ложки, опустіть туди яйця по одному. Засічіть час - вони знаходять потрібну консистенцію через 5-6 хвилин. Не кладіть у окріп яйця, щойно витягнуті з холодильника - через різницю температур вони можуть тріснути, а білок - витекти.
3
Дуже вишукане блюдо - яйця-пашот, зварені без шкаралупи. Налийте воду в каструлю, додайте сіль і оцет, доведіть воду до кипіння. Зменшіть вогонь, щоб вода слабо вирувало. Акуратно розбийте яйце, намагаючись не пошкодити жовток, і вилийте його в ополоник. Помістіть рідке яйце в каструлю з тихо киплячою водою. Варіть 4-5 хвилин. Вийміть готове яйце-пашот шумівкою і відкладіть на тарілку. Якщо потрібно приготувати кілька порцій, варіть яйця по черзі, щоб не зіпсувати їх форму. Подавайте з підсмаженими тостами і соусом на основі гірчиці.
4
Пашот можна зварити і в бульйоні. Замість води закип'ятіть кістковий або м'ясний бульйон, додайте в нього оцет і сіль. Зменшіть вогонь і випускайте з тихо киплячу рідину яйця по одному. Варіть 4-5 хвилин, виймайте шумівкою. Такі яйця можна подати зі сметанним соусом і грінками або ж додати їх в тарілку з бульйоном або супом.
Корисна порада
Час варіння яєць залежить від їх величини. Дуже дрібні яйця потрібно варити менше - від 3 до 4 хвилин. Особливо великі знайдуть потрібну консистенцію пізніше. Щоб уникнути помилки, спробуйте зварити одне яйце з партії - так ви дізнаєтеся, скільки хвилин буде потрібно для досягнення ідеальної консистенції інших.