Як створити весільний колаж.

Уміння зробити гарний весільний колаж може бути актуальним як при оздобленні місця святкування, так і при створенні весільного фотоальбому. Але і в тому, і в іншому випадку є певні правила створення красивого і яскравого колажу!
Вам знадобиться
  • фотографії нареченого і нареченої, принтер, декоративні елементи, блокнот, ручка, клей або двосторонній скотч
Інструкція
1
Продумайте тему колажу і запишіть на аркуші паперу умовну назву кожного аркуша або фрагмента вашого майбутнього художнього проізведенія.Еслі ви готуєте колаж для прикраси банкетного залу - такими темами можуть бути: - знайомство нареченого і нареченої; - спільні поїздки; - заручини і др.Еслі ви робите колаж з фотографій з весілля, то його листи або фрагменти можуть бути присвячені різним запам'ятовується моментам весільного дійства: - приготувань нареченої; - викупу; - процедурі реєстрації шлюбу; - весільній прогулянці і т.д.
2
Відберіть фотографії для кожної з частин вашого колажу. Гарний буде виглядати комплект фотографій з одного великого портрета, декількох дрібних ростових портретів або предметної зйомки (кільця крупним планом, туфелька нареченої і т.п.)
3
Підберіть декоративні елементи для прикраси вашого колажу. Це можуть бути: - стрічки; - картинки; - наклейки; - засушені квіти; - надпісі.Все це і багато іншого ви зможете знайти як в спеціальних магазинах для скрапбукінгу, так і вдома, серед старих листівок і в коробках для рукоділля.
4
Розкладіть ваші фотографії і декоративні елементи на аркуші. Наведіть їх і міняйте місцями, поки не досягнете результату, який вам сподобається. Постарайтеся дотримуватися єдину ідею або колірну гамму всередині кожного з шматочків вашого колажу.
5
Зафіксуйте вийшов колаж за допомогою клею або двостороннього скотча.
Зверніть увагу
Деякі види клею можуть безнадійно зіпсувати ваші фото. Уважно прочитайте інструкцію, перш ніж ви приступите до роботи! Ідеальний варіант для склеювання паперових поверхонь - двосторонній скотч. До речі, за допомогою деяких видів такого скотча можна надати колажу додатковий об'єм.
Корисна порада
Не варто перевантажувати колаж декоративними елементами. Вони можуть відвернути увагу від фотографій.
Одним з найбільш знаменних і зворушливих моментів у житті кожної людини є весілля. Красиві і святково оформлені фотографії будуть створювати вам гарний настрій довгі роки, нагадуючи про цей чудовий день. Професійні фотографи часто об'єднують кілька фотографій в один знімок, міняю фон, додають ефекти і багато іншого. Об'єднати улюблені фото, красиво прикрасити і зробити підписи можна самому.
Інструкція
1
Якщо ви новачок, то найбільш проста і зрозуміла у використанні програма - фото КОЛАЖ . Зробити красивий колаж тут дуже просто. Відкрийте програму, натисніть створити новий проект. Можете вибрати один з готових шаблонів (на вибір представлено більше сотні шаблонів: весільні, дитячі, новорічні, і багато інших) і вибрати розмір готової картинки, для монітора або друку, програма сама підбере пропорціі.Перенесіте вибрані фото на призначені місця, програма дозволяє змінювати розмір і положення зображень, додавати мальовані елементи, прикрашати їх рамками і віньєтками, вибрати в якості фону будь-яке зображення. Особливу красу вашої композиції додадуть яскраві прикраси з розділу "Романтика". Використовуючи спеціальні фільтри в програмі, ви легко зробите весільний колаж в старовинному стилі, ретро, класичної або сучасної романтики, модерн, і підібрати відповідні елементи декору. Програма вся російською мовою і інтуїтивно зрозуміла.
2
Швидко і просто можна оформити свої фото прямо в інтернеті, наприклад на сайті http://ru.picjoke.com/.Заходите на сайт, вибираєте фотоефект і натискаєте мишкою на зображення. Завантажте з пам'яті свого комп'ютера потрібну вам фотографію і створюєте нове зображення. Результат ви побачите відразу на екрані. Що особливо приємно, програма робить все безкоштовно і дозволяє послати картинку по електронній пошті друзям і знайомим.
3
Найпопулярнішим графічним редактором серед фотолюбителів залишається Adobe Photoshop. Завантажте програму ті зображення, які хотіли б об'єднати, і перенесіть їх на обраний фон інструментом Move Tool. Змінити розмір допоможуть клавіші Ctrl і t, для збереження пропорцій притримаєте клавішу Shift. Замінити фон можна за допомогою створення маски шару і кисті. У даній програмі є й інші способи досягти мети. Для освоєння всіх можливостей програми радимо подивитися відео уроки або пройти спеціальні курси.Другімі популярними програмами для створення колажів є: Corel PHOTO PAINT, paint.net, Macromeda Fireworks, WinImages.
Корисна порада
Колаж з весільних фотографій повинен бути насиченим і виразним, щоб, дивлячись на нього, ви поверталися в щасливий день вашого весілля. З часом додайте до нього фото ваших дітей, і в одній рамці поміститься ціла історія. Бажаємо вам творчих успіхів.