Як вивчити алфавіт.

Вивчення алфавіту - ключ до майбутнього дитини. Чим раніше він навчиться читати, тим більш розвинутим буде в школі і тим більше можливостей відкриє перед малюком подальше життя.
Інструкція
1
Пасивний навик.Для самих маленьких іграшкові букви розвішують так само, як вішають брязкальця. Вони повинні бути яскравими, великими і цікавими для розглядання. Для більш пізнього віку будуть корисні іграшкові букви зі звуком, що звучать кубики або інтерактивні книги. В пам'яті відкладеться спочатку форма літери, потім зв'язок графічного символу зі звуком. Для дітей від двох років існують розвиваючі мультфільми, в їх сюжет вбудовано заучування букв, квітів і цифр. Найвідоміший, мабуть, "Даша-слідопит".
2
Активний навик.Следующій етап - книжки з абеткою (обов'язково хороша поліграфія, яскраві картинки), "співоча інтерактивна абетка", яка працює в двох режимах: навчання та іспиту. Багато такі "килимки" можуть програвати пісеньки, відтворюють звуки тварин. Це дозволяє зняти втому від навчання і перемкнути увагу малюка.
3
Творчість допомагає закріпити в пам'яті букви, співвіднести їх з певними словами, явищами, настроєм. Не секрет, що багато дітей вважають, що букви пофарбовані в різні кольори. Можна пограти з цим: намалювати різнобарвну абетку. Або по скласти на ніч тридцять три історії про букви. Творчі методи в цьому віці, мабуть, самі ефективні, адже навчання не викликає відторгнення. І коли дитина переходить до буквеного або складовому читанню, він пишається собою, а не вважає читання важкою працею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Kz7eLNY4gXk