Як шити шкіряні сумки.

Сумка - це необхідна, незамінна і невід'ємна частина гардероба сучасної жінки. До того ж сумка давно стала аксесуаром, що створює необхідний стиль в жіночому образі. Дамська сумочка здатна багато що розповісти про свою власницю. Як же зшити цей аксесуар самому?
Вам знадобиться
  • - два клаптя шкіри 30х30 см;
  • - підкладкова тканину;
  • - швейна машинка;
  • - декоративна брошка;
  • - клей «Момент».
Інструкція
1
Складіть клапті зі шкіри разом, зовнішніми гладкими поверхнями один до одного. Окресліть на внутрішній стороні клаптів крейдою або милом приблизні місця, де будуть розташовуватися ручка і дно сумки. Обведіть красивою хвилею верхню сторону майбутньої сумки. Акуратно виріжте ручку і обріжте верхній край сумки по контуру.
2
Підберіть міцну нитку в тон шкіри. Прострочіть великим стібком верхній край. Ручку майбутньої сумки обстрочіте декоративним стібком. Такий варіант буде виглядати стильно і не дозволить ручці порватися або розтягнутися.
3
Прикріпіть велику декоративну брошка до лицьовій стороні одного з клаптів шкіри. Саме ця сторона стане «обличчям» сумки. Брошка слід вибирати з урахуванням кольору і призначення майбутньої сумки. Дуже актуально виглядатиме брошка, підібрана в одному стилі з взуттям, яку ви припускаєте носити разом з вашої нової рукодільної сумкою.
4
Приклейте на внутрішню частину клаптя з брошкою внутрішні кишені сумки, вирізані з щільною підкладкової тканини. Щоб кишеня для мобільного телефону був зручний у використанні, зробіть його розміром 9х12 см, а для гаманця 20х15 см. Ці кишені найкраще розташовувати в ряд один під іншим. На другу сторону сумки слід також приклеїти підкладкову тканину. Розмістіть цю тканину так, щоб вся внутрішня поверхня сумки була закрита підкладкою.
5
Зшийте дві половинки сумки разом з виворітного боку. Зшивайте бічні сторони і дно сумки, використовуючи шов "зигзаг". Для міцності рекомендується накласти повторний шов.
Зверніть увагу
Щоб підкладкова тканину згодом не розпускали, її слід оверлочіть на швейній машинці або обмітати вручну.
Корисна порада
Шкіряні клапті для нової сумки можна вирізати з старого шкіряного плаща або куртки.