Як в'яжуться рукавиці на спицях.

В'язання рукавиць - це цікаве і корисне заняття. Крім того, що таке проведення дозвілля позитивно впливає на нервову систему, в результаті ви отримаєте виріб, зроблене своїми руками і зігріваючий вас в холодну погоду.
Вам знадобиться
  • - шерсть;
  • - спиці.
Інструкція
1
Приготуйте спиці в кількості п'яти штук. Розмір в'язальної спиці вказується на її вушку. Номер, вказаний на спиці дорівнює її діаметру. Він повинен відповідати розміру нитки для в'язання рукавиць. Найчастіше на мотку вовни або пряжі вказується розмір спиць, які рекомендуються для в'язання даної пряжі.
2
Додайте набрані петлі рівномірно на чотирьох спицях. П'ята спиця повинна залишатися вільною - вона робоча, призначена по черзі змінювати інші чотири. Кількість набраних петель варіюється в залежності від бажаних розмірів майбутнього готового виробу.
3
В'яжіть рукавицю, використовуючи спосіб кругової в'язки. Врахуйте, що при круговому в'язанні лицьові петлі завжди пров'язуються за верхні стінки.
4
Починайте в'язати свій виріб з манжети. Окружність манжети майбутньої рукавиці повинна бути рівною окружності кисті тієї людини, який надалі носитиме готовий виріб.
5
В'яжіть манжету звичайної гумкою, використовуючи схему 1х1 або 2х2.
6
Залиште отвір для великого пальця і продовжуйте в'язання по колу на висоту мізинця.
7
Починайте збавляти петлі з боку мізинця, як тільки довяжете рукавицю до необхідної висоти. Далі в'яжіть до висоти середнього пальця. А провязав і цю висоту, зменшуйте петлі від середнього пальця до великого.
8
Пров'яжіть великий палець, коли вся рукавиця буде готова.
9
Проутюжьте готовий виріб. Будьте обережні: уникайте попадання гарячої праски на манжети рукавиць.
Зверніть увагу
Слід враховувати, що чим менше розмір, а відповідно і діаметр спиці, тим щільніше в'язка і, відповідно, буде менше розмір майбутнього виробу.
Корисна порада
Для в'язання рукавиць, як і для в'язання шкарпеток слід вибирати стандартний набір з п'яти коротких тонких спиць. Найкраще підходять сталеві спиці, так як вони не гнуться під час в'язки.