Як купити шубу в інтернеті.

До покупки шуби слід поставитися надзвичайно серйозно. Крім того, що шуба це річ статусна, вона повинна бути досить теплою, щоб зігріти в холодну пору року. Широкий асортимент магазинів в інтернеті здатний задовольнити вимоги найвибагливішого покупця.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Оберіть інтернет-магазин, який зможе допомогти вам у придбанні саме тієї шуби, яка вам сподобалася. Магазин повинен задовольнити ваші вимоги щодо вибору фасону, колірної гами вироби, сорти хутра, з якого зшита шуба, а також вартості вподобаного вироби хутряної промисловості.
2
Вивчіть весь асортимент, який зможе запропонувати вашій увазі інтернет-магазин, який ви обрали для здійснення покупки. Уважно прочитайте опису кожного вподобаного вироби. Зверніть увагу на те, з якого матеріалу (штучного або натурального хутра) зшита шуба, з'ясуйте походження матеріалу.
3
Оберіть шубу, найбільш точно відповідну вашим перевагам. Врахуйте колірне рішення виробу, наявність додаткових аксесуарів (таких як пояс або декоративні ґудзики), звіртеся з таблицею наявних розмірів і вкажіть розмір, відповідний даними вашої фігури.
4
Ознайомтеся з умовами доставки. Зверніть увагу на те, що вироби хутряної промисловості вимагають особливих правил перевезення. Також поцікавтеся вартістю доставки та можливими діючими знижками.
5
Зробіть замовлення згідно правил оформлення покупки на сайті.
6
Сплатіть обраний виріб, дотримуючись при цьому всі правила та інструкції, зазначені на сторінках інтернет-магазину, в якому робите покупку.
Зверніть увагу
Для того щоб залишатися в первозданному стані і не втратити товарний вигляд, шуба повинна бути упакована з урахуванням особливостей хутра, з якого виготовлена. Уточніть на обраному сайті, яким саме чином кур'єри їх організації доставляють замовлені покупки.
Корисна порада
По можливості вибирайте інтернет-магазини, в яких оплата покупки проводиться при отриманні замовлення. У цьому випадку ви будете мати можливість повернути товар при виявленні дефектів або невідповідностей без довгої процедури повернення ваших грошей.