Як купити фіалки.

Сенполия, або узамбарская фіалка - поширений кімнатна квітка, що радує око пишними і красивими квітами. В природі фіалки ростуть в горах Східної Афрікі.Сегодня любителями і колекціонерами вирощено понад 1000 сортів сенполії. Вони невибагливі у догляді, довго і рясно цвітуть, підходять для теплих світлих приміщень, відмінно переносять сусідство з іншими кімнатними рослинами.
Інструкція
1
Гарну фіалку можна виростити самостійно або купити вже дорослий квітка незвичайного сорту. Вибираючи рослина для дому, слід звернути увагу на зовнішній вигляд фіалки. Сенполія повинна мати здорові пружні зелене листя, міцні квіти. Якщо ви вибираєте фіалки, привезені з-за кордону, будьте готові до того, що в домашніх умовах вони не будуть цвісти так рясно, оскільки дуже часто рослини поливають різними прискорювачами росту. Також варто звернути увагу на наявність плям на листках, що може свідчити як про хворобу рослини, так і про неправильний догляд. Дуже часто разом з купленими рослинами в будинок потрапляють і квіткові паразити.
2
Зверніть найпильнішу увагу на вид купованого матеріалу. Сенполію можна купити в декількох видах: дорослим рослиною, дитинкою (до 5-6 міс.), Держаком. Діток фіалки і черешки (обрізані листя) набувають ті, хто любить возитися з рослинами, вирощувати їх своїми руками. Однак таке придбання не обіцяє швидкого цвітіння. У випадку з живцями цвітіння можна очікувати приблизно через год.Еслі для вас важлива наявність красивого доглянутого квітки і ви не готові до ретельного догляду за рослиною, а також не бажаєте довго чекати, коли ж сенполія зацвіте, купуйте дорослий квітка. В цьому випадку єдине, що від вас буде потрібно, - це визначити місце, куди ви його поставите.
3
вирішите, де саме ви будете купувати узамбарскую фіалку. Фахівці радять купувати сенполію в спеціальних розплідниках або на виставках, які проводяться сьогодні в багатьох містах країни. Існують навіть окремі магазини, торгуючі тільки фіалками. Можна купувати рослини і у колекціонерів, що займаються селекцією квітів (вони зазвичай об'єднуються в клуби любителів-фіалководов). Найбільш непопулярними місцями придбання фіалок і садивного матеріалу є квіткові ряди на ринках. Остерігайтеся покупки сенполії з рук у незнайомих людей по приватних оголошеннях.
Зверніть увагу
Висаджувати сенполії слід в торф'яну земляну суміш в широкі квіткові горщики з хорошим дренажем. Рослина пересаджують двічі на рік, восени і навесні, видаляючи засохлі квітки і лістья.К особливостям догляду за фіалками слід віднести їх полив тільки теплою водою. Причому воду слід наливати в підставку для горщика, щоб не зачепити листя і квітки рослини. Узамбарські фіалки люблять світлі місця, але не переносять прямих сонячних променів.