Як купити батут.

Батут - спортивний снаряд, що складається з круглої металевої рами і натягнутого на неї міцного еластичного матеріалу. Стрибки на ньому є не тільки чудовою спортивною навантаженням, при якій рівномірно працюють всі м'язи тіла. Такі заняття доставляють чимало задоволення і дітям, і дорослим. Тому, якщо ви хочете отримати заряд бадьорості, гарного настрою і одночасно зберегти струнку, підтягнуту фігуру - купите собі батут.
Інструкція
1
Батути продаються в спортивних магазинах і в інтернет-магазинах. Купуючи батут, слід враховувати товщину і якість стали каркаса. Каркас із сталі товщиною 1,5 мм розрахований на заняття людей, вагою до 70 кг, каркас з 2-х мм сталі витримає до 100 кг. Каркас батута для занять на вулиці повинен мати гальванізоване заводське покриття або полімерне покриття, яке захистить сталь від корозії.
2
Матеріал на батуті повинен бути еластичний, щільний, не мати швів посередині. Сьогодні для стрибкової поверхні використовуються такі матеріали, як поліпропілен або перматрон. Ці тканини міцні на розрив, стійкі до ультрафіолету і перепадів температури, не розтягуються, завжди зберігають плоске стан.
3
Якщо ви збираєтеся використовувати батут як спортивний снаряд в спортзалі, тоді вибирайте спеціальний спортивний батут діаметром до 6 м. Для занять на свіжому повітрі на присадибній ділянці відмінно підійде батут діаметром 3-5 м. Для домашніх занять вибирайте такий батут, який підійде конкретно для вашої кімнати. Сьогодні продаються спеціальні батути для дому діаметром 1,5-3 м, пружинного конструкції. Деякі батути можуть складатися, мають невеликі габарити і вага.
4
Особливу увагу варто приділити вибору батутів для дітей. Не секрет, що діти дуже люблять стрибки на батуті. Це весело і, практично, безпечно. Для вашої дитини вибирайте батут відповідно до його віком і характером. Дитячі батути сьогодні випускаються від «Манежній» варіантів з сіткою, до універсальних батутів, які можна використовувати і в квартирі, і на природі, і як басейн, якщо налити в нього воду.
5
При покупці батута обов'язково зверніть увагу на сертифікати якості, адже від цього залежить ваша безпека, безпека близьких і дітей. Дитячі батути можна перевірити і дорослим (тільки не «манежні» варіанти!). При користуванні батутом дотримуйтесь правил безпеки.