Як зав'язувати палантин на пальто.

Палантин - зручний атрибут дамського гардеробу. Він здатний зігріти ніжні жіночі плечі в холодну пору року і прохолодним літнім вечором. Завдяки використанню палантина, образ може знайти нотки елегантності та вишуканості. Існує кілька способів прикрасити себе цим витонченим аксесуаром.
Вам знадобиться
  • - палантин;
  • - пальто;
  • - широкий пояс;
  • - брошка.
Інструкція
1
Накиньте палантин на плечі. Один його кінець обмотайте навколо шиї, створивши, таким чином, вільно лежачу петлю.
2
Накиньте палантин на голову. Заколіть його ззаду, на потилиці оригінальної брошкою. Коротку частину вашого широкого шарфа розташуйте на грудях і накиньте на ліве плече. Довгу частину палантина також розташуйте на грудях і, обернувши навколо голови через праве плече, заколіть у правого скроні за допомогою красивої заколки для волосся відповідного кольору. Частину шарфа розправте на грудях і спині. У вас повинна вийти композиція, своїм зовнішнім виглядом нагадує мусульманський спосіб зав'язування хустки.
3
Одягніть палантин на плечі так, щоб його середина припадала на одне плече, а кінці на інше. Виберіть спеціальний аксесуар, призначений для зав'язування шарфів і хусток у формі кільця. Простягніть в нього два протилежних кінця палантина і покладіть їх у формі банта або квітки на плечі, або просто злегка посуньте аксесуар до грудей.
4
Заколіть палантин спереду на грудях за допомогою брошки.
5
Накиньте палантин на плечі. Опустіть його краю вниз у вільному положенні. Виберіть широкий пояс, відповідний за кольором не тільки до палантин, а й до пальто. Розправте палантин спереду і ззаду і притисніть його за допомогою пояса. Тепер ваш широкий шарф стане нагадувати якусь подобу сорочки.
6
Накиньте палантин тільки на одне плече. Вільні його краю сколіть брошкою під протилежною рукою, в районі пояса або стегна.
Зверніть увагу
Не слід поєднувати пальто з жорстких тканин і палантини з надто тонких і ніжних матеріалів. в процесі дотику тканин палантин досить швидко оботрется і придбає заношений вид.
Корисна порада
залежно від тканин з яких виготовлені палантин і пальто, шарф може сповзати з плечей і спини. Щоб цього уникнути, слід приколоти палантин до пальто непомітними БуЛавочка.