Як замовити прикрасу.

У всьому світі дівчата люблять прикрашати себе браслетами, сережками, намистом і брошками, часом витрачаючи на це солідні суми грошей. І якщо ще недавно прикраси можна було купити лише в ювелірному магазині, то зараз до послуг вимогливих покупців різні інтернет-магазини, в яких будь-хто може знайти аксесуар на свій смак. Головне - вміти правильно замовити прикрасу.
Інструкція
1
Не полінуйтеся уважно розглянути весь асортимент, який пропонує автор робіт або магазин, а не кидатися купувати прикраса з першої сподобалася вам картинки. Цілком імовірно, що, «покопавшись» у виставлених фотографіях, ви знайдете те, що сподобається вам ще більше.
2
Зазвичай альбоми, в яких представлені фотографії прикрас, розділені на ті, які вже продані і ті, де вироби є в наявності. Якщо вам сподобалося виріб, який вже знайшло свого господаря, напишіть автору і запитайте, чи можливий повтор. Деякі виробники прикрас принципово не роблять повторів, однак можуть зробити вам вельми схожий аксесуар, наприклад, змінивши колір каменів. Також уточніть терміни виготовлення, якщо для вас це критично. Адже в популярному інтернет-магазині з великою клієнтурою вам не зроблять прикраса у той же день.
3
Найчастіше на сайтах інтернет-магазинів, що продають прикраси, або в групах в соціальних мережах автором написані правила, виконуючи які, покупець може замовити у нього прикрасу. Швидше за все, вони будуть за посиланням «Як купити» або «Зв'язатися». Якщо ж таких правил немає, напишіть автору, обов'язково скопіювавши в повідомлення посилання на фотографію з вподобаним вам прикрасою, щоб майстру не довелося гадати, що ж він таке продає.
4
Немаловажне питання - оплата і доставка. Чудово, якщо ви живете в одному місті. Ви зможете зустрітися з виробником прикрас, розглянути обраний вами аксесуар і відразу ж за нього розплатитися. Якщо ж ви з різних міст, уточніть, як відбувається доставка і оплата. Чи потребує автор передоплату, чи потрібно йому переказувати гроші банківським переказом, або він надсилає аксесуари післяплатою. Якщо умови вас влаштовують, можете сміливо замовляти прикрасу.