Як знайти роботу прибиральниці. Як знайти роботу домробітниці.

Прибиральницею зазвичай влаштовуються жінки пенсійного віку, яким бажаний додатковий заробіток, або студентки, які можуть дозволити роботу з тривалістю не більше 2-3 годин на день. У будь-якому випадку, існує маса способів знайти бажану роботу.
Інструкція
1
Вивчіть місцеві газети. Зазвичай оголошення про існуючі вакансії перебувають в рубриці «Потрібні», «Робота» і т.п. У деяких організаціях замість терміна «прибиральниця» використовують назви: «майстер чистоти» або «спеціаліст з наведення порядку».
2
Якщо у вас є доступ до інтернету, вийдіть на відповідні сайти з пропозиціями про роботу і введіть у пошуковий запит назва бажаної посади. Можна розмістити дані про себе, тобто залишити резюме, із зазначенням рівня бажаної зарплати і кількості робочого часу, яким ви володієте.
3
Зверніться до місцевого центру зайнятості з проханням підшукати вам роботу. В їх базах містяться відомості про різноманітні вакансії, в тому числі і про посаду «прибиральниця».
4
Зверніться до адміністрації місцевих ринків. Можливо, вони мають у своєму розпорядженні вакантними місцями для прибиральників магазинів або павільйонів, розташованих на їх території.
5
Зайдіть в магазини та організації, розташовані неподалік від вашого будинку чи місця навчання. Попросіть надати вам інформацію про відповідну вакансії. Не забудьте залишити свої контактні дані.
6
Зверніть увагу, прибирається під'їзд того будинку, де ви живете. Зверніться до Домка з питанням про наявність вакансії прибиральниці сходових клітин.
7
Дізнайтеся у директора школи, в якій навчається ваш син (онук, племінник), чи немає у них в організації вакансії прибиральниці. Можливо, директор або завгосп мають інформації про подібну проблему в сусідніх школах.
8
Зверніться до завгоспа або у відділ кадрів свого навчального закладу, якщо ви студентка, з питанням про наявність у них вакансії прибиральниці приміщень.
9
Напишіть оголошення про те, що ви шукайте роботу прибиральниці і розклейте їх у спеціально відведених для цього місцях, краще в центрі найбільшого скупчення людей (біля ринків, лікарень, супермаркетів). Залишайте свої контактні дані не тільки на відривних листках, але і в основному тексті оголошення.