Як включити передню панель. Як підключити передню панель.

Сучасні системні блоки містять виходи для підключення USB, аудиоустройств і мікрофона на передній панелі. Вона зазвичай розташовується або біля кнопок включення/перезавантаження або на бічній частині блоку.
Інструкція
1
Виконайте підключення роз'ємів до передньої панелі. Для цього вам необхідно розібрати системний блок і знайти дроти, що йдуть від материнської плати, для підключення пристроїв передньої панелі. По-перше, визначте провід підключення USB. Орієнтуйтеся для цього за кольорами проводів і написам на самій материнській платі.
2
Визначте, який дріт необхідно підключити в передню панель. Знайдіть місцезнаходження роз'єму. Щоб підключити фронтальну панель для виведення звуку, знайдіть відповідні роз'єми. Зазвичай в корпусі всі ці елементи підписані таким чином, як на картинці. Будьте уважні, не переплутайте роз'єми між собою, в іншому випадку коректна робота пристроїв буде неможлива. В гіршому ж варіанті це може привести до поломок, наприклад, роз'ємів через невідповідність гнізд.
3
Підключіть до передньої панелі пристрій USB і аудіопристр, щоб перевірити правильність підключення фронтальної панелі. Якщо щось не працює, значить необхідно перевірити настройки в комп'ютері. Якщо у вас система Windows 7, виконайте наступне. У правому нижньому куті екрану натисніть на значок динаміка.
4
Перейдіть у вкладку «Звукові входи/виходи». Натисніть на кнопку «Параметри роз'єму», у вікні, встановіть прапорець "Вимкнути визначення гнізд передній панелі». Після установки прапорця і підтвердження вибору натисканням на «ОК» звук на передній панелі з'явиться автоматично.
5
Виконайте включення передньої панелі в системі Windows XP. Для цього перейдіть у вкладку «Звукові входи/виходи». Біля напису «Аналоговий» натисніть на значок гайкового ключа, у вікні, встановіть прапорець аналогічно попередньому пункту і клацніть «ОК».
Корисна порада
При виникненні труднощів найкраще звернутися до фахівців, щоб уникнути можливих поломок і подальших проблем з пристроями.
В даний час діють дві найбільш поширених специфікації для роботи різних комп'ютерних аудиоустройств - AC'97 і HD Audio. Друга з них повинна замінити першу, але процес цей ще не завершений, тому одночасно існують обидві архітектури. Виробники багатьох материнських плат поміщають в BIOS установку, за допомогою якої користувач сам може вибрати специфікацію для входів і виходів аудиоустройств на передній панелі системного блоку комп'ютера.
Інструкція
1
В останніх версіях операційних систем за замовчуванням використовуються драйвери, розраховані на роботу з архітектури HD Audio. Тому, якщо ви після використання, наприклад, Windows XP SP2 встановили Windows 7 і виявили, що роз'єми для навушників і мікрофону на передній панелі перестали працювати, цілком ймовірно, що причина саме в цьому. Однак перш ніж переходити до вирішення проблеми на рівні материнської плати, спробуйте усунути її засобами самої ОС. По-перше, переконайтеся, що встановлено драйвер Realtec, який може працювати не тільки з «рідним» форматом AC'97, але і з HD Audio. По-друге, спробуйте відключити в налаштуваннях панелі керування Realtec опцію автовизначення передньої панелі - часто цього достатньо для вирішення проблеми.
2
Якщо заходи, наведені в першому кроці, не дадуть результату, пошукайте перемикач AC'97/HD Audio в настройках базової системи введення/виводу - BIOS. Для цього з головного меню системи ініціюйте перезавантаження комп'ютера і натисніть клавішу Delete або F2 після початку нового циклу завантаження. У деяких комп'ютерах для входу в панель налаштувань BIOS використовуються інші комбінації, тому в разі неспрацьовування цих клавіш уточніть правильну комбінацію в описі вашої версії базової системи введення/виводу. Часто її можна дізнатися з напису, яка в процесі завантаження з'являється в лівому нижньому куті екрану.
3
В панелі налаштувань BIOS знайдіть рядок з установкою, що відноситься до передньої панелі. Наприклад, у версіях від компанії AMI вона може бути розміщена на вкладці Advanced і сформульована як Front Panel Type. Поміняйте значення в цьому рядку - якщо роз'єми панелі не працюють при значенні HD Audio, замініть його на AC'97 або навпаки. Потім вийдіть з настройок BIOS, зберігши зроблені зміни. Якщо потрібної установки не опиниться у вашій версії базової системи, можливо, що перемикання здійснюється механічно, за допомогою джампера на системної платі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AjT-CuaNh4A