Як зробити онлайн камеру.

Онлайн-трансляції з веб-камер доступні практично всім користувачам високошвидкісного інтернету, що мають в наявності певне обладнання. Це набагато спрощує ситуацію, коли для відеоконференцій потрібна наявність певного програмного забезпечення у кожного з учасників.
Вам знадобиться
  • - веб-камера;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Придбайте веб-камеру, якщо у вас її немає. В якості веб-камери ви також можете налаштувати мобільний телефон, підключивши його до комп'ютера за допомогою бездротового з'єднання або USB-кабелю, якщо таке передбачено вашою моделлю мобільного пристрою. Зверніть увагу, що для виконання даної дії знадобиться установка додаткового програмного забезпечення на ваш комп'ютер і, можливо, мобільний телефон.
2
Після установки програмного забезпечення виконайте необхідну настроювання обладнання. Перевірте швидкість вашого інтернет-з'єднання на сайті speedtest.net. Перевірте, чи можливо за такого рівня вихідного трафіку створювати трансляцію.
3
Далі настройте вашу веб-камеру таким чином, щоб зображення легко б передавалося в інтернет при середній швидкості. Природно, при цьому враховуйте можливості вашого підключення. Параметри роздільної здатності та якості ви можете налаштувати в меню використовуваної вами програми веб-камери або в панелі управління комп'ютером.
4
Після того, як ви налаштували камеру, перейдіть до створення відеотрансляції. Для цього зареєструйтесь на спеціальному ресурсі, який підтримує передачу відео з вашого пристрою для всіх або декількох користувачів сайту або інтернету в цілому. Це можуть бути сайти ru.justin.tv, mail.ru і так далі.
5
Зверніть увагу, що для користування послугами ресурсу необхідна реєстрація за допомогою поштової скриньки. Після закінчення налаштувань включіть передачу потокового відео з вашої веб-камери, якщо потрібно, надавши користувачам сгенерированную посилання на трансляцію. Щоб призупинити, припинення або видалення трансляції користуйтеся кнопками на панелі інструментів. Також зверніть увагу на програми, що мають той же функціонал, що і ці сайти.
Корисна порада
Закривайте ваші трансляції налаштуваннями приватності, за замовчуванням зазвичай вони доступні всі користувачам ресурсу.