Як підключити дисплей від телефону. дисплей від телефону до комп'ютера.

Для підключення дисплея телефону до вашого комп'ютера необхідно бути добре знайомим зі схожими операціями з підключення РК-пристроїв, оскільки в іншому випадку ви просто можете пошкодити і екран, і провід підключення. Зверніть увагу, що для цього краще використовувати спеціальні продаються окремо кольорові рідкокристалічні панелі.
Вам знадобиться
  • - екран телефону;
  • - vga-кабель;
  • - схема підключення;
  • - навички роботи з контролерами.
Інструкція
1
Вивчіть распайку пятнадцатіконтактний VGA-кабеля, який використовується для підключення монітора до відеоадаптера. Першого контакту відповідає червоний відео, другому - зелений відео, третьому - блакитний відео, четвертому - двухбітний ідентифікатор монітора, п'ятий - загальний контакт, шостий - червоний загальний, сьомий - зелений загальний, восьмий - блакитний загальний, дев'ятий - це ключ без ніжки, десятий - загальний для синхронізації, одинадцятий - ідентифікатор підключення монітора біт0, дванадцятий - ідентифікатор для монітора біт1, тринадцятий - для композитної синхронізації, чотирнадцятий - вертикальна синхронізація і п'ятнадцятий - це ідентифікатор монітора біт3.
2
Далі вивчіть контакти підключення дисплея телефону до даних контактам. Якщо у вас немає схеми підключення, найкраще завантажте її з інтернету, виконавши пошук за відповідними формами. Зверніть увагу, що для різних екранів телефонів послідовність також може виявитися різною. Ознайомтеся з особливостями матриці.
3
Якщо ви не можете точно визначити параметри підключення для вашого дисплея, найкраще знайдіть в точках продажів радіотехніки спеціальні невеликі панелі для підключення їх до пристроїв, в їх комплектацію зазвичай входить і кабель для з'єднання, і інструкція, і схема. Також різні їх варіації можна замовити поштою або в інтернет-магазині.
4
Якщо ви знайшли підходящу схему для з'єднання пристроїв, виконайте згідно їй підключення дисплея телефону до вашого комп'ютера, під'єднавши до материнської плати або іншого пристрою. Зверніть увагу, що якщо ви робите це вперше, попросіть когось більш близько знайомого з даною темою допомогти вам, щоб ви не зіпсували комп'ютер. Найкраще це робити в тому випадку, якщо у вас є обладнання на заміну.
Корисна порада
Не беріться за цю справу і одразу замовте панель.