Як розважитися на новорічних канікулах.

Тривалість новорічних канікул змушує людей ламати голови, придумуючи різні способи проведення часу - не хочеться, щоб вільні деньки пропали дарма, потрібно витратити їх з користю, встигнути цікаво відпочити і розважитися.
Інструкція
1
Новорічний ярмарок. Напевно у вашому або сусідньому місті буде організована новорічний ярмарок - це традиційний спосіб відзначити свята, поспілкуватися, придбати корисні дрібниці і просто добре провести час. Один із днів новорічних свят присвятіть відвідування місць народних гулянь - покатаєтеся на санках або санях, запряжених кіньми, скуштуєте традиційні зимові частування, поучаствуете в хороводах і т.д.
2
Відправляйтеся в подорож. Заздалегідь продумайте маршрут - може, ви хочете відвідати теплі країни, погрітися на сонечку, покупатися в морі. Або ж давно хотіли відправитися в гори, освоювати сніжні рівнини, практикуватися в катанні на лижах або сноубордах. А може, ви просто хочете прогулятися вулицями незнайомого міста, відкрити для себе одну з країн, де ви ніколи не були. Зберіть компанію однодумців, щоб не було нудно, і вирушайте туди, де ви давно хотіли побувати.
3
Ходіть в гості. У новорічні канікули всі люди перебувають в радісному і піднесеному настрої - саме час наносити візити родичам, друзям і знайомим. Попередньо узгодьте час приходу, приготуйте невеликі подарунки господарям, запасіться гарним настроєм, новорічними жартами і вирушайте. Заодно побачитися з тими, кого давно не бачили.
4
Влаштуйте маскарад. Ви можете організувати тематичну вечірку у себе вдома або вибрати один з вечорів, коли у вашому улюбленому клубі буде карнавальна програма. Готуйте костюм ретельно - від цього залежить ваш настрій і те, як пройде вечірка.
5
Намітьте собі культурну програму - сходіть в музей, театр, на концерт або виставку. Новорічні програми адміністративних міських центрів зазвичай достатньо насичені і вам буде з чого вибрати.
6
Поїдьте на природу. Де б ви не проживали, завжди можна знайти мальовниче місце і відправитися на зимову риболовлю, полювання, просто покататися на санках з найближчого пагорба і т.д. Якщо у вас є дача або заміський будиночок, то організуйте пікнік з шашликами, салютом, рухливими іграми, різними конкурсами. Наявність родичів в селі - додатковий стимул. Організуйте баню, запросіть гостей, зберіть багатий стіл і проведіть час у теплій, домашній і затишній атмосфері, спілкуючись з близькими людьми.