Як прикрасити стіл серветками. прикраса столу в морському стилі.

Способи сервірування столу подразумевают вишукане оформлення серветками, красивою посудом і столовими приборами. Прикрасити стіл серветками можна по-різному - все залежить від типу прийому, стилю оформлення, фантазії декоратора. Єдиною умовою будь-якого способу є легкість розгортання серветки перед використанням.
Інструкція
1
Складіть серветки простим способом. Стандартний варіант прикраси - серветки у формі конверта. Складену навпіл серветку відігніть з одного боку до половини, переверніть зворотною стороною і загніть кути. У вийшов конверт вкладіть столові прилади (вилку, ніж). Такий спосіб доречний на офіційних прийомах.
2
Оформіть стіл серветками в романтичному стилі. Серветки, складені сердечками, свічками або трояндами стануть прикрасою вечері для двох. Трояндочку можна зробити, загнув всі кути серветки до центру (повторити процедуру для іншої сторони) і сформувавши пелюстки з виворітного боку. В центр такої серветки поставте красивий свічник або вазочку з квіткою. Згорнута по діагоналі серветка з відігнути куточком і щільно скручена в трубочку схожа на свічку. Сердечко можна отримати, згорнувши серветку по ширині і відігнувши краю від центру під прямим кутом. Гострі кути акуратно загніть, створюючи округлі форми.
3
Для вечері з морепродуктами прикрасьте стіл в морському стилі. Складіть серветки у вигляді парусника, човни або рибки - прекрасна прикраса столу з рибними блюдами. Складіть серветку навпіл 2 рази, відігніть нижню половинку по діагоналі, кути конструкції загніть вперед і виверніть серветку тому. Відігніть по одному кути і висмикніть «вітрила» - вийде човник. Рибку зробіть з складеної трикутником серветки, яку потрібно підігнути ще раз по ширині. З двох сторін відігніть кути і з'єднайте дві половинка. Перевернута серветка буде рибкою, яку можна прикрасити красивою раковиною.
4
Серветки в «королівському» стилі. Елегантний і солідний вигляд надають столу серветки у формі віяла, мантії, діаманта або лілії. «Віяло» зробити найпростіше - складіть гармошкою серветку і закріпіть підставу. «Мантію» легко зробити з складеної ромбиком серветки з загнутими кутами, яку скручують в трубочку. Щоб цікаво і незвично прикрасити стіл серветками потрібно трохи поекспериментувати і вибрати найбільш підходящий варіант.