Як вибрати чоловічі класичні брюки. брюки чоловічі з чим носити.

Чоловік в елегантному класичному костюмі, до того ж відмінно скроєному, завжди буде виглядати презентабельно і солідно. Однак весь лоск і дорожнеча костюма потемніють на тлі невдало підібраної моделі піджака або погано сіли брюк. Щоб брюки сиділи ідеально, вам потрібно не тільки точно знати власні обсяги, але і враховувати ряд нюансів.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що чоловічі брюки підбираються по росту. Вибравши відповідну модель, її обов'язково потрібно приміряти і зробити кілька кроків, щоб переконатися в тому, що штани не занадто короткі. Ідеальною вважається довжина брюк, при якій під час ходьби не визирають шкарпетки. При цьому занадто довгі брюки будуть кривитися внизу, що теж не виглядає красиво.
2
Правильно сидять класичні брюки злегка знаходять на черевик спереду, а ззаду доходять до підборів. Зверніть увагу і на верхню частину брюк, в особливості на кишені. Вони повинні бути не вже середньої чоловічої долоні, у верхній частині прилягаючи до поясу, а в нижній фіксуючись бічній застрочкой. У якісно пошитих брюк кишені ніколи не настовбурчуються.
3
Купуючи класичні брюки або костюм, обов'язково враховуйте особливості фігури і ступінь відхилення її від стандарту. Часто добре сидіти штанів заважає живіт або об'ємні стегна. В цьому випадку підберіть модель з трохи заниженим рівнем пояса і з широкими штанинами.
4
Якщо чоловік - володар плоских сідниць і худого статури, брюки вибирайте точно за розміром, а також з наявністю спеціального «французького кишені», розташованого біля бічного шва.
5
Високий зріст можна дещо нівелювати за допомогою манжет внизу брюк, а також невеликих складочок на поясі, які до того ж додадуть трохи об'єму худорлявим чоловікам. Одвороти не повинні бути більше 3-4 см (залежить від фактури тканини).
6
Якщо ви вирішили купити брюки зі складками, то звертайте увагу на їх форму і глибину. Складки на класичних чоловічих брюках повинні бути об'ємними і під час стояння розкриватися. Вибираючи штани зі стрілками або складками, переконайтеся на примірці, що вони точно перетинають колінну чашечку і завершуються в центрі туфлі.
7
Купуючи підтяжки одночасно з брюками, не забувайте, що вони можуть помітно спотворити лінію талії або постійно спадати з плечей. Тому приміряйте штани разом з підтяжками, змінюючи положення (стоячи, сидячи або в русі), а також купуйте модель зі злегка вільним поясом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=s5yDvN0Ewb0