Як організувати весільну церемонію.

День весілля повинен стати одним з найголовніших у житті подружжя - це початок сімейного шляху, довгого, важкого і неймовірно щасливого. Організація весільної церемонії зазвичай лягає на плечі молодят, яким доведеться чимало попрацювати.
Інструкція
1
Визначте, чи будете ви брати шлюб безпосередньо в день весілля або зробите це раніше. Відвідування РАГСу і проставлення підписів в актах можна організувати за тиждень до весілля - це позбавить вас від суєти, казенної і типовий церемонії, в якій через величезного потоку наречених не залишається місця для усвідомлення урочистості моменту ні самими молодятами, ні гостями. Якщо ви хочете все зробити традиційно, то є два шляхи - зареєструвати шлюб у РАЦСі або запросити уповноваженого працівника туди, де буде проводитися банкет. Зареєструвавши шлюб заздалегідь, ви будете абсолютно вільні у виборі місця проведення основного торжества, зможете об'єднати його з вінчанням у церкві і т.д.
2
Оберіть місце для проведення весільної церемонії. Всі звикли відзначати весілля в ресторанах чи кафе - це банально і не дуже романтично. Прокатаєтеся по місту, пошукайте місце, де ви могли б організувати торжество - вам потрібно знайти ефектні декорації для церемонії. Це можуть бути парки, відкриті ресторанні майданчики, навіть музеї та театри. Найкраще провести церемонію одруження в заміському клубі або садибі - величезний простір, можливість здійснення найнеймовірніших фантазій, шикарні танцювальні майданчики.
3
Продумайте оформлення приміщення чи території. В оформленні весільної церемонії основне навантаження лягає на флористів та декораторів - саме ними вам належить стати. Вам знадобитися кілька квіткових композицій - на стіл молодят, столики гостей, для прикраси арки або колон. Окремими квітами слід прикрасити вікна та двері, задекорувати предмети меблів. Стрічки і повітряні кулі можна закріпити на стелях, по кутах майданчика для музикантів і т.д.
4
Напишіть сценарій церемонії. Ваше одруження може відбуватися в кілька етапів - очікування, поява нареченого, прохід нареченої, обмін клятвами і кільцями, поцілунок, привітання гостей і т.д. Кожен з них повинен супроводжуватися відповідною музикою, поясненням або романтичним супроводом у вигляді коротких пояснень ведучого вечора.
5
Обов'язково проведіть генеральну репетицію, щоб переконатися в тому, що всі заплановано так, як хотілося. Запросіть всіх, хто бере безпосередню участь у церемонії - ведучого, свідків, фотографів, музикантів, оператора.