Як вибрати жіноче весільне кільце.

Після весілля вінчальну сукню, фата і інші аксесуари заберуться в шафу, а щоденним нагадуванням про минулій церемонії буде кільце на безіменному пальці. Саме тому до вибору весільного кільця необхідно ставитися особливо ретельно.
Інструкція
1
Хоча, згідно давно усталеним традиціям, купівлею кілець займається наречений, проте буде краще, якщо в цей час ви будете поряд з ним. Насамперед, тому, що навіть якщо він знає розмір вашого пальця - куплене кільце може вам не підійти. Адже розмір кілець може відрізнятися, залежно від дизайну.
2
Обговоріть зі своєю другою половинкою дизайн кільця. Якщо ви хочете, щоб у вас з вашим чоловіком кільця були різні, можете вибирати кільця з одного матеріалу або ж з однаковими, або схожими елементами декору. Варто відзначити, що хоча традиційним матеріалом вважається золото, але не менш ефектним може бути також кільце з платини або срібла. До того ж, можете зупинити свій вибір і на так званих комбінованих кільцях, в яких, наприклад, може поєднуватися рожеве золото з білим.
3
Враховуйте, що на розмір пальця впливає погода, час доби і чимало інших чинників. Так, наприклад, на холоді пальці у вас будуть вже, а в спекотний літній день - опухати. Набрякають також пальці після занять спортом, випитої у великих обсягах рідини і так далі. Тому вибирати кільце коштує у вечірні години, в той день, коли у вас не було ні занять спортом, ні великого фізичного навантаження.
4
Якщо ви хочете придбати кільце з каменем, добре перед цим подумайте. На відміну від звичайних, прикраси з каменями не можна розширити. Так що якщо ви збираєтеся носити кільце постійно - краще вибирати моделі, декоровані різноманітними гравировками.
5
Враховуйте при виборі кільця і форму руки. Так, якщо ваші пальці - вузькі і довгі, то вам, насамперед, варто придивитися до витонченим кільцям. Якщо рука довга, а пальці - пухкенькі - на них буде добре виглядати широке кільце. А власницям коротких пальців перевагу варто віддавати вузьким кільцям.
6
Звертайте увагу на внутрішній профіль виробу. Велика частина кілець проводиться з плоским профілем, але якщо кільця імпортні, то в основному вони мають округлу опуклу форму. Якщо є можливість - придбайте саме таке кільце, так як воно буде добре "сидіти" на пальці, коли руки отекут - не братимуть врізатися в шкіру, а з часом, коли виникне необхідність, його внутрішню поверхню можна буде заполірувати, щоб збільшити розмір кільця.
Весільний символіка включає в себе безліч різноманітних елементів. Серед них найважливішим атрибутом є обручки кільце . Торжество, зрозуміло, може обійтися без розкішного вбрання нареченої, лімузина і квітів. Але без обміну обручками, як матеріальними символами подружніх клятв, укладення шлюбу виглядає якось непереконливо. З усього цього випливає, що вибір весільного кільця - невід'ємна частина підготовки до походу в ЗАГС.
Інструкція
1
Визначте розмір пальця, для якого вибирається кільце . Найпростіше зробити це, зайшовши в найближчий ювелірний магазин і попросивши продавців виміряти пальчик. Продавці з радістю підуть назустріч вашої просьбе.Ювелір виміряє ваш палець за допомогою спеціального інструменту, що представляє собою набір з тонких кілець. Майте на увазі, що якщо ви хочете придбати прикрасу шириною від 8 міліметрів, то воно має бути трохи більше вашого розміру - приблизно на чверть.
2
Пам'ятайте, що проводити вимірювання слід в теплому приміщенні і ближче до вечора. Ви повинні бути спокійні і добре себе почувати. Вранці після сну, під час хвороби, менструації, після фізичних навантажень розмір пальця злегка змінюється - організм набрякає. Не можна вимірювати пальчик на холоді або в спеку, оскільки температурні чинники теж впливають на розміри тіла.
3
Визначтеся зі своїми вподобаннями щодо майбутнього колечка. Зовсім необов'язково купувати звичайне гладке кільце з рожевого золота, які були неодмінним атрибутом подружжя раніше.
4
Вибираючи модель кільця, врахуйте свої особливості. На тонких і довгих пальцях добре виглядають вузькі (2-3 мм) або дуже широкі (10 мм) кільця. Власникам товстих і довгих пальців краще віддати перевагу вироби середньої товщини 6-7 мм. Для коротких пальчиків вдалим вибором стануть прикраси товщиною 2,5-3,5 мм. А для середніх пальців прийнятною буде товщина, рівна 4,5-6 мм.
5
Вирішіть, скільки грошей ви готові витратити на обручки кільце . Сьогодні ювелірні магазини пропонують прикраси з діамантами, іншими дорогоцінними каменями, вставками з перламутру, благородних металів. В асортименті салонів легко знайти гладкі і різьблені кільця, виконані з жовтого, білого або класичного рожевого золота різної проби, а також платини, срібла. Зрозуміло, ціна на всі ці вироби буде відрізнятися в рази.
6
Обов'язково міряйте кільце , яке збираєтеся придбати, навіть якщо на 100% впевнені, що воно підійде вам за розміром. Реальний розмір кільця може відрізнятися від зазначеного на етикетці. Крім того, важливо мати на увазі, що імпортні та російські виробники виконують свої вироби з різним внутрішнім профілем. Російські ювеліри роблять його плоским, а західні - опуклим і округлим.