Як оригінально прикрасити весільні автомобілі. Як прикрасити весільну машину.

Весілля - урочистий свято любові, якого чекають і до якого ретельно готуються. Молодятам хочеться, щоб все, що пов'язано з цією подією, було красивим і незабутнім. Один з атрибутів веселого і ненудного свята - оригінально прикрашений весільний кортеж.
Інструкція
1
Бажано, щоб автомобілі у весільному кортежі були світлі, на них яскравіше будуть виглядати прикраси. Хочете, щоб ваш кортеж був самим ефектним, підберіть однотонні авто однієї моделі.
2
Особливої уваги заслуговує автомобіль нареченої. Зараз існує безліч прикрас, все залежить від ваших смаків і бажань. За старою традицією, на капот автомобіля нареченої прикріплюють ляльку, яка буде зберігати сімейне життя молодят і не пускати в сім'ю нічого поганого. Не подобається лялька - можна прикрасити автомобіль букетом живих квітів. Сучасні флористи виготовляють цілі твори мистецтва, стійкі і міцні букети, які знаходяться в колбах зі спеціальною рідиною. Ви можете не хвилюватися, що вони швидко зів'януть і втратять свою красу. На дах автомобіля можете помістити великий вінок з живих квітів, до якого прикріпити красиво прісобранние довгий шматок фатину. Така розвіваються на вітрі фата буде виглядати ефектно і оригінально, і буде виділяти машину нареченої.
3
Машина нареченого, за традицією, прикрашається кільцями. Композиції з кілець бувають різні: з сердечками, дзвіночками, голубами, лебедями. Можете прикріпити їх на даху автомобіля. Два переплетених кільця можна зробити з живих квітів, листя і гілок. Оригінальним символом на вашій машині буде лелека, який тримає у дзьобі один з весільних символів. Дуже гарні прикраси у вигляді серця або двох сердець, виготовлені з живих квітів, також добре будуть виглядати на капоті автомобіля.
4
Головними у весільному кортежі повинні бути машини нареченого і нареченої, але інші автомобілі теж повинні мати святковий вигляд. Для їх прикраси можете використовувати стрічки, банти, кулі, штучні або живі квіти. Кулі купуйте якісні, щоб вони не полопалися під час їзди. Прикрасити ними можна дверні ручки, антену, дзеркала - головне, щоб вони не відволікали водія під час їзди. Спеціальні наклейки на номери з оригінальними забавними написами допоможуть зробити ваше свято веселим і незабутнім.
Весілля - важлива подія в житті, тому хочеться зробити її незабутньою і неповторною. Щоб навіть через багато років ця подія залишилася яскравим спогадом, все має бути підготовлено ідеально. Оригінальне, ошатне прикраса весільного кортежу машин є відмінним варіантом для додання весіллі урочистості.
Інструкція
1
Вибираючи машини для весільного кортежу, зупиніться на класиці: автомобілі білого - для нареченої, чорного - для нареченого або сріблястого відтінку завжди виглядають дуже урочисто. Бажано, щоб марки машин збігалися. Проте якщо немає можливості погодити класичні поєднання, постарайтеся скласти весільний кортеж так, щоб машини яскравих, строкатих забарвлень опинилися наприкінці колони.
2
Прикраси для автомобілів вибирають, виходячи з кольору машини. На темних ефектно виглядають білі і світлі відтінки аксесуарів, для решти автомобілів можна підібрати більш яскраві кольори.
3
Не перестарайтеся, додаючи відразу багато прикрас на одну машину. Міцно закріпіть всі аксесуари, щоб нічого не звисало і не загубилося по дорозі. І обов'язково продумайте розташування прикрас так, щоб вони не перешкодили водієві під час руху.
4
Зараз дуже ошатно і оригінально виглядає прикраса машин гірляндами з живих і штучних квітів. Викладіть гірлянду на капоті у вигляді серця, кільцями або у вигляді імен молодят.
5
Одним з модних варіантів декорування автомобіля є прикраса його фатином. Задрапіруйте їм капот або багажник і вже поверх нього закріпіть квіти і прикраси. Також можна зав'язати величезний бант і прикріпити його стрічками або вільними краями сітки до капоту.
6
Дуже елегантно виглядає для машин супроводу прикраса тільки ручок дверей, дзеркал і антени машини. Наріжте різнокольорові стрічки вузькими смужками і міцно прив'яжіть їх до деталей машин.
7
По кузову автомобілів розмістіть вінілові декоративні наклейки з різними фігурками і тематичними написами, прикріпіть скотчем капронових метеликів на каркасі з дроту.
8
На капот головної машини можна помістити фігурки нареченого і нареченої або ляльок, фігурки лебедів або лелек.
9
На номери машин можна наклеїти спеціальні вінілові наклейки з іменами жениха і нареченої або з різними написами: «Весілля», «Хто куди - а ми одружуватися!». Це не дозволено в правилах ДАІ, але, як правило, весільні кортежі поліція не зупиняє.