Як визначити кислотні властивості з'єднань. Як змінюються кислотні властивості.

Згідно загальноприйнятим поглядам, кислоти - це складні речовини, що складаються з одного або декількох атомів водню, здатних заміщатися на атоми металів і кислотних залишків. Вони поділяються на безкисневі і кислородосодержащие, одноосновні і багатоосновні, сильні, слабкі і т.д. Як визначити, чи має та чи інша речовина кислотні властивості?
Вам знадобиться
  • - індикаторний папір або розчин лакмусу;
  • - соляна кислота (краще розбавлена);
  • - порошок вуглекислого натрію (соди кальцинованої);
  • - трохи азотнокислого срібла в розчині;
  • - плоскодонні колби або лабораторні стакани.
Інструкція
1
Перший і найпростіший тест - випробування за допомогою індикаторного лакмусового паперу або розчину лакмусу. Якщо паперова смужка або водний розчин має рожевий чи червоний відтінок, значить, в досліджуваній речовині є водневі іони, а це вірна ознака кислоти. Легко можна зрозуміти, що чим інтенсивніше забарвлення (аж до червоно-бордовою), тим сильніше кислота.
2
Є безліч інших способів перевірки. Наприклад, перед вами поставлено завдання визначити, чи є прозора рідина соляною кислотою. Як це зробити? Вам відома якісна реакція на хлорид-іон. Він виявляється шляхом додавання навіть найменших кількостей розчину ляпісу - азотнокислого срібла AgNO3.
3
Відлийте в окрему ємність трохи досліджуваної рідини і капніть трохи розчину ляпісу. При цьому миттєво випаде «сирнистий» білий осад нерозчинного хлориду срібла. Тобто хлорид-іон в складі молекули речовини точно є. Але, можливо, це все-таки не соляна кислота, а розчин якийсь хлорсодержащей солі? Наприклад, хлориду натрію?
4
Згадайте ще одна властивість кислот. Сильні кислоти (а до їх числа, безумовно, відноситься і соляна) можуть витісняти слабкі кислоти з їх солей. Помістіть в колбу або лабораторний стакан трохи порошку кальцинованої соди - Na2CO3 і потихеньку приливає досліджувану рідину. Якщо відразу ж пролунає шипіння і порошок буквально «скипить» - жодних сумнівів уже не залишиться - це соляна кислота.
5
Чому? Тому що сталася така реакція: 2HCl + Na2CO3 = 2NaCl + H2CO3. Утворилася вугільна кислота, яка настільки слабка, що миттєво розкладається на воду і вуглекислий газ. Ось його-то бульбашки і викликали це «нуртування і шипіння».
Зверніть увагу
Соляна кислота, навіть розбавлена - їдка речовина! Пам'ятайте про техніку безпеки.
Корисна порада
Вдаватися до смакових тестів (якщо на мові кисло, значить, кислота є) ні в якому разі не треба. Як мінімум, це може бути дуже небезпечно! Адже багато кислоти виключно їдкі.