Як вибрати весільні туфлі для нареченої.

Туфлі в наряді нареченої, як правило, заслуговують набагато менше уваги, ніж сукня чи зачіска. А адже взуття впливає і на загальний стиль нареченої, і на її самопочуття. Отже варто ґрунтовно підійти до вибору.
Інструкція
1
Вирішіть, який дизайн вам подобається. Туфлі повинні гармоніювати із загальним образом, але не обов'язково повністю повторювати його декоративні мотиви. До сукні з вишивкою та мереживом можна за контрастом підібрати модель з лакової шкіри, а до сукні з гладкої тканини туфлі з глітером або кристалами. Простежте, щоб обробка туфлею не залишала зачіпок, вони можуть пошкодити поділ атласної сукні. Розгляньте варіанти не тільки білої взуття, а й кремового, рожевого, сріблястого, золотого відтінків. Якщо ви вирішили створити модний look з яскравими деталями, можна підшукати взуття соковитого відтінку, врівноваживши його букетом або іншими аксесуарами того ж кольору.
2
Вибирайте каблук і колодку під силу. Деякі дівчата готові добу безперервно крокувати на тонкій шпильці, для інших же каблук більше п'яти сантиметрів - суцільна мука. Оптимальний варіант - знайти пару «на сменку». Можна перевзутися в пару комфортних балеток на той час, поки ви сидите за святковим столом. Нареченим в положенні це просто необхідно, щоб уберегти ноги від надмірного навантаження і по можливості запобігти набряки. Добре мати з собою запасні туфлі в машині, бо ніхто не застрахований від втрати набійки під час прогулянки.
3
Мініатюрні дівчата можуть дозволити собі будь-яку комфортну висоту каблука. Якщо ж ви вище нареченого і знаєте, що різниця в зрості бентежить вашого обранця, буде тактовно вибрати туфлі на невеликому каблуці.
4
Поміряйте туфлі разом з сукнею. При необхідності віддайте вбрання в ательє, щоб злегка вкоротити поділ, якщо ви вибрали плаття в повну довжину. В ідеалі воно має бути на пару сантиметрів вище підлоги.
5
розноси туфлі перед церемонією. Дуже частина нова взуття заподіює незручність на початку шкарпетки. Тому потрібно походити в ній, принаймні, протягом декількох днів, при необхідності з використанням спеціального спрея для розтягування шкіри. Якщо ви плануєте постановку весільного танцю, на репетиції також слід надягати ті туфлі, в яких ви будете на торжестві.
Корисна порада
Не зациклюйтеся на асортименті весільних салонів, в звичайних магазинах (особливо в літній сезон) можна знайти багато моделей світлих відтінків. При цьому вартість буде приємно відрізнятися від розцінок спеціалізованих бутиків для наречених.