Як лікувати артрит суглобів народними засобами.

Деякі інфекції і порушення обміну речовин можуть стати причиною запалення суглобів - артриту. І нерідкі випадки, коли через відсутність комплексного впливу на хворобу відбувається деформація і порушення рухливості суглоба. Тому в лікуванні артриту краще поєднувати медикаментозну терапію із засобами народної медицини, що дозволяють впливати на уражений орган більш тривалий час без побічних ефектів.
Інструкція
1
У лікуванні артриту виконуйте певну дієту. А після поліпшення продовжуйте її в цілях профілактики. Виключіть з раціону рафіновані продукти - жири, масла, шліфований рис, хлібо-булочні вироби з білого сорту борошна, а також варену картоплю, термічно оброблений перець і помідори.
2
Оскільки однією з причин артриту є порушення обміну речовин, яке відбувається часто через авітамінозів, обов'язково приймайте полівітаміни. Підвищуйте захисні сили організму за допомогою водних процедур, сонячних ванн і помірних фізичних навантажень. Ці гартують заходи проводите поза стадії загострення.
3
Обов'язково пийте чисту воду, щоб промити організм від солей і кислот і тим самим усунути зневоднення і відновити водний баланс. Щоденна потреба в воді становить 30 мл на 1 кг ваги, тому розрахуйте її, виходячи з власної маси тіла.
4
Крім води пийте морквяний сік, зелений чай і трав'яні відвари, які мають протизапальну і протимікробну дію. До них відносяться ромашка, бруньки берези, лист і ягоди брусниці, барбарис, багно, звіробій, череда, полин гіркий.
5
Робіть примочки на запалений суглоб. Для цього підходять м'якоть сирої картоплі, розрізаний лист алое (м'якоттю до шкіри), ромашка. А також приймайте лікувальні загальні або місцеві ванни з запареними гілками ялини (курс лікування 5-7 ванн через день).
6
Також на запалений суглоб прикладайте корж з меду. Багатий склад цього продукту сприяє відновленню пошкоджених тканин. Для її приготування змішайте густий мед з борошном до утворення щільної маси і у вигляді коржі прикладіть до суглоба, після чого прикрийте його тканиною і зафіксуйте бинтом. Тривале і регулярне застосування цього способу дає відмінний результат.
7
Поза загостренням хвороби прогрівайте суглоб морською сіллю, розігрітій на сковороді (в мішечку прикладіть до суглоба). Після цього розітріть його чистим смерековим маслом і після втирання повторіть компрес. Виконуйте через день на протязі 2-х тижнів.
8
Лікування артриту народними засобами вимагає тривалого часу. Однак не виключайте консервативного лікування, в тому числі антибактеріальної терапії, вона необхідна для придушення інфекції - однієї з причин артриту.