Як брати участь у виставці кішок.

Ви прийняли правильне, безумовно, важливе рішення - придбали породистого кошеняти виставкового класу. Кожен господар повинен чітко усвідомлювати, що приймаючи рішення про участь свого вихованця в виставках, він бере на себе певні зобов'язання і матеріальні витрати.
Вам знадобиться
  • - документи на тварину (ветеринарний паспорт, копії родоводу і титульних сертифікатів);
  • - заявка на участь у виставці;
  • - оплата експонентского внеску;
  • - лотки для туалету, їжі та води;
  • - корм і вода;
  • - гігієнічні приналежності;
  • - виставкова клітина або палатка;
  • - великий вибір аксесуарів в палатку.
Інструкція
1
Для того щоб стати повноправним учасником виставки кішок, ваш вихованець повинен володіти відмінним здоров'ям (і фізичним, і психологічним), мати хорошу родовід. Для цього з самого дитинства стежте за правильним, повністю збалансованим і повноцінним харчуванням (кормами супер преміум класу), за психічним розвитком (дружелюбна кішка викликає захоплення, а агресивна - істотно знижує шанси перемоги), за ветеринарним обслуговуванням (свій ветеринарний лікар, всі щеплення) .
2
Вирішіть, в якому клубі буде складатися ваш вихованець. Для цього відвідайте кілька виставок, адже особа клубу - це і є його виставки, які є грандіозним видовищем, а не міжсобойчиком в темному кутку.
3
Пройдіть ветеринарний контроль, щоб упевнитися в тому, що ваша кішка здорова і тому безпечна для інших учасників виставки.
4
Подайте заявку на участь у виставці (це зробіть як мінімум за два-три тижні до майбутньої події). Після подачі заявки оплатіть експонентскій внесок - він є обов'язковим для всіх, хто хоче, щоб їх кішка брала участь у виставці.
5
Придбайте виставкову клітку або палатку, в якій будете виставляти кішку (її розміри уточніть у людей, що влаштовують виставку). Замовте виставкову намет і аксесуари для неї заздалегідь (складаний лоток для туалету компактних розмірів, лежак в палатку). Це можна зробити декількома способами - оформите замовлення в клубі безпосередньо перед виставкою або купіть в зоомагазині або на численних сайтах в інтернеті, що надають подібні послуги. Використання власного намету - найбільш зручний варіант для вас і найбільш безпечне рішення для вашої кішки. Пошейте шторки для клітини з непрозорої тканини, легко піддається пранню. Універсальним є синій колір.
6
Розташуєтеся з вихованцем на ділянці, відведеній для вас. Постарайтеся прийти за деякий час до початку виставки, погодуйте кішку, заспокойте її.
Корисна порада
Поговоріть зі своїм вихованцем, перемкніть на хороший лад, підніміть настрій. Скажіть, що він кращий і що у вас обов'язково все вийде. Дайте зрозуміти своєму улюбленцю, що ви поруч і нікому його не віддасте.