Як носити сердолік. сердолік де носити.

Серед безлічі дорогоцінних і напівкоштовних каменів особливе місце займає сердолік. Цей яскравий камінь оранжевого або червоного відтінку не тільки прикрасить будь наряд, але і допоможе його власникові під час захворювань, серцевих мук і сімейних негараздів. Головне - правильно його носити.
Інструкція
1
Сердолік був популярний і почитаємо ще в Стародавньому Єгипті, Персії, Китаї: фараони, священнослужителі, пророк Магомет приділяв велику увагу персня з сердоліком і практично не знімав прикраси з цим каменем. Вже тоді було відомо, що сердолік здатний приборкати душевні бурі і печалі, подарувати людині спокій і раціональне мислення, захистити від негативної енергії. Вважається, що в променях сердоліку у всій красі відбивається полуденне сонце, наповнюючи своєю енергією і світлом кожного, хто доторкнеться до цього каменю. Використовували його і винахідники, художники, поети і співаки - адже сердолік прекрасно підходить творчим людям, пробуджуючи енергію, сили, допомагаючи створювати нові шедеври.
2
Що стосується здоров'я, сердолік здатний допомогти при багатьох захворюваннях. Цей пов'язано з невеликою радіоактивністю, якою володіє цей камінь. Якщо у вас почалася мігрень, прикладіть камінь до очей або до місця пульсації болі. Кольє або браслет з сердоліку приборкають базедову хвороба, для полегшення радикуліту або болю в суглобах, рекомендується нагріти камінь (наприклад, за допомогою грілки) і прикласти до хворого місця. Проробіть цю процедуру кілька разів - і вам стане набагато легше. Крім того, сердолік здатний зупиняти кровотечу, його потрібно всього лише прикласти до рани. Позитивний вплив робить цей камінь і на жіноче здоров'я: він здатний приборкати болю під час менструального циклу, нормалізувати цикл і навіть впоратися з безпліддям.
3
В бізнесі сердолік також стане хорошим помічником, адже він пробуджує інтуїцію і ви зможете приймати дійсно вірні рішення і укладати потрібні угоди. А ще своїм яскравим сонячним світлом він приваблює успіх і удачу, допомагає відмінно справлятися з роботою та будувати кар'єру, захищає від пристріту і недобрих чуток, заздрості і суперечок, дарує впевненість у своїх силах. Носіть кільце з сердоліком на вказівному пальці лівої руки або в кольє, і ваші професійні справи підуть в гору.
4
Що стосується любові, то і тут сердолік здавна займав почесне місце. Залучити гарного нареченого або наречену, втихомирити пристрасті в душі, надати чоловікові сил, а жінці ласки, позбавити від думок про зраду - це лише мала частина впливу сердоліку на любовну сферу. Подаруйте молодій подружній парі оберіг із сердоліку, і вони проживуть довго і щасливо. Одиноким дівчатам потрібно носити сережки з сердоліку: вважається, що цей камінь покращує стан шкіри, притягує чоловічі погляди. Володарі негарної посмішки теж можуть скористатися допомогою сердоліку - зубочистки з цього каменю покращують стан зубів, відбілюють їх. А якщо хоча б кілька разів на тиждень тримати сердолік у роті, зуби будуть міцними і красивими.
5
Отже, якщо ви все ж вирішили купити собі прикрасу з сердоліку, пам'ятайте, що жінкам краще носити сережки або намисто оранжевого відтінку, а от для чоловіків ідеально підійде кільце з криваво-червоним відтінком каменю. Знавці не радять носити кільце з сердоліку на безіменному пальці, краще, якщо це буде середній (для залучення успіху і удачі, захисту від негативу), або вказівний (приваблює любов і гармонію). Але пам'ятайте, що цей камінь не потрібно носити постійно, і його сила пропадає, коли разом з ним надягають малахіт або берил.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4qEgwWYKpHE