Як привітати малюка з днем ??народження. Як привітати маленьку дитину.

День народження - це завжди хвилююча і довгоочікуваний захід, а особливо для малюків. Однак не всі батьки знають, яким же чином слід вітати свого крихітку, щоб цей день назавжди залишився в його пам'яті, як чарівна і захоплююча казка.
Інструкція
1
Прикрасьте кімнату малюка рано вранці. В якості декоративного оформлення можна використовувати повітряні кулі, квіти, плакати, яскраві картинки, аплікації, іграшки і навіть гірлянди. Атмосфера в дитячій кімнаті в результаті повинна вийти святковою і ошатною. Однак не слід перенасичувати приміщення прикрасами, так як окремі предмети можуть перешкодити дитині вільно пересуватися по кімнаті і швидко відшукувати свої речі.
2
Розбудіть малюка ласкавої пісенькою або вітальними віршами. Ненав'язливо, щоб не налякати дитину, натякніть йому про його святі. Поцілуйте і ніжно обійміть свого крихітку, вручивши маленький презент, який підніме йому настрій і налаштує на позитивний лад. Це може бути іграшка, книжка або сюрприз, оформлений в подарункову коробку з святковим бантом.
3
Готуйте кімнату або зал до приходу гостей разом з дитиною. Нехай малюк допомагає розставляти тарілки або розвішувати повітряні кулі. Це допоможе йому відчути весь емоційний настрой майбутнього свята.
4
Дітей самого раннього віку (до 4 років) по приходу гостей привітайте невеликої казкою або сценкою, де персонажами будуть ляльки або присутні переодягнені гості. Не затягуйте виступ, тому що увага цих дітей ще нетривалий. Під час сценки періодично вручайте малюкові подарунки або сюрпризи, підготовлені вами або гостями.
5
Дітей до 10-13 років привітайте підготовленим заздалегідь сценарієм, в якому обов'язково повинні бути присутніми рухливі конкурси, музичні паузи, творчі завдання, вікторини з наявністю невеликих презентів. В цей період часу до дитини на день народження потрібно запрошувати однолітків і, щоб хлопці не відчували себе ущемленими або обділеними, вручите їм наприкінці вечора приємні подарунки - це можуть бути прості шоколадки або ті ж повітряні кулі.
6
Протягом усього дня спілкуйтеся зі своєю дитиною, заохочуйте його, хваліть. Звертайте увагу на всі його прохання чи побажання. В цей день малюку можна дозволити багато чого, щоб він зрозумів, що це свято тільки його, і що він сьогодні є центром уваги і загальної любові.