Як закачати пісні в iPhone.

Процес перенесення даних, включаючи аудіофайли і подкасти, з комп'ютера в мобільний пристрій називається синхронізацією. Cинхронизация iPhone будь-якого покоління може бути виконана за допомогою програми iTunes в автоматичному або ручному режимі.
Вам знадобиться
  • Програма iTunes.
Інструкція
1
Використовуйте з'єднувальний USB-кабель, що входить в комплект поставки, для підключення iPhone до комп'ютера і дочекайтеся автоматичного запуску програми iTunes для виконання процедури синхронізації необхідних аудіофайлів.
2
Вкажіть свій iPhone в каталозі пристроїв відкрився вікна додатка і перейдіть на вкладку «Музика».
3
Застосуйте прапорець на полі «Синхронізувати музику» і переконайтеся в наявності достатнього обсягу вільного простору на мобільному пристрої. Ця інформація доступна в нижній частині діалогового вікна в спеціальному індикаторі заповнення пам'яті.
4
Застосуйте прапорець на полі «Всю медіатеку» для перенесення всіх аудіофайлів на iPhone в автоматичному режимі і натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження виконання команди.
5
Перейдіть на вкладку «Подкасти» і застосуєте прапорець на полі «Синхронізувати подкасти» для перенесення вибраних даних на мобільний пристрій.
6
Застосуйте прапорець на полі «Автоматично включати» і вкажіть бажану опцію: - все невоспроізведенние випуски; - все нові випуски; - всіх подкастів; - обраних подкастів.
7
Натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження виконання команди синхронізації або перейдіть на вкладку «Огляд» для виконання операції перенесення аудіофайлів в ручному режимі.
8
Застосуйте прапорець на полі «Обробляти музику і відео вручну». Дана дія видалить всі дані автоматичної синхронізації аудіо- та відеофайлів.
9
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Застосувати» і поверніться на вкладку «Музика» вікна мобільних пристроїв.
10
Вкажіть призначені для синхронізації плейлисти в списку і натисніть кнопку «Застосувати» для підтвердження виконання команди.
11
Виконайте натискання на символ трикутника поруч зі значком свого iPhone в списку мобільних пристроїв і вкажіть медіатеку «Музика» для включення режиму автозаповнення вільного простору девайса.
12
Натисніть кнопку «Автозаполнение» для підтвердження застосування вибраних змін.
iPhone відрізняється від інших сучасних мультимедійних гаджетів нетрадиційним способом обміну даними з комп'ютером. Якщо багато мобільні пристрої досить підключити до USB порту, щоб завантажити в них папки з музикою, то в iPhone музика закачується через програму iTunes.
Інструкція
1
Навряд чи у вас є iPhone, а на комп'ютер ще не встановлена програма iTunes. Але якщо так, то вам обов'язково доведеться завантажити цю програму, без якої важко буде подружити iPhone з комп'ютером. Завантаження доступна на сайті www.apple.com в розділі «Підтримка».
2
Підключіть iPhone до комп'ютера за допомогою USB кабелю, запустіть iTunes і дочекайтеся, коли програма визначить ваш iPhone.
3
В меню зліва, в розділі Library (Бібліотека), клацніть на значку Music (Музика) і перетягніть папку з музикою в основне вікно програми. Або виберіть File (Файл) - Add Folder to Library (Додати папку до бібліотеки).
4
Після того, як папки з музикою будуть завантажені в бібліотеку iTunes, виділіть потрібні альбоми або пісні, і скопіюйте їх, натиснувши Ctrl + C або клацнувши на виділенні правою кнопкою миші і вибравши Copy (Копіювати).
5
В меню зліва, в розділі iPhone клацніть на значку Musiс (Музика), і вставте скопійоване музику, натиснувши Ctrl + V або клацнувши правою кнопкою у вільній області вікна і вибравши Paste (Вставити). Розпочнеться копіювання музики в iPhone, а статус буде показаний у верхній панелі програми.
Корисна порада
iPhone не сприймає музику як пісні в папках, а зчитує інформацію про виконавця, назві пісні, альбом і т.п. з ID3 тега "вшитого" в музичний файл. Тому перед завантаженням музики буде не зайвим упорядкувати вашу музичну бібліотеку.