Як друкувати сторінку з номером.

Нумерація сторінок документа, що друкується в додатку Microsoft Word, що є частиною пакета Microsoft Office, може бути виконана стандартними засобами самого додатка.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції нумерації сторінок обраного документа.
2
Відкрийте програму Microsoft Word і відкрийте необхідний документ.
3
Розкрийте меню «Вставка» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть пункт «Номери сторінок».
4
Виберіть опцію «Вгорі сторінки» в рядку «Положення» для розташування номера сторінки зверху документа або вкажіть «Внизу сторінки" для розташування номера сторінки в нижній частині документа в діалоговому вікні.
5
Виберіть опцію «По лівому краю» в рядку «Вирівнювання» для визначення параметрів вирівнювання номерів сторінок обраного документа або вкажіть інший бажаний критерій: - по правому краю; - по центру; - усередині сторінки; - зовні сторінки.
6
Застосуйте прапорець на полі «Номер першої сторінки» для виконання додавання номера на першу сторінку документа або зніміть його для здійснення нумерації сторінок з другої сторінки документа і вкажіть бажані додаткові параметри.
7
Розкрийте меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть пункт «Колонтитули» для здійснення альтернативної операції нумерації сторінок обраного документа.
8
Виконайте натискання кнопки «Верхній/нижній колонтитул» верхній панелі інструментів колонтитулів для розташування номерів сторінок в нижній частині документа і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Номер сторінки».
9
Виділіть підлягають зміні формату розділи документа (при необхідності) і розкрийте меню «Вставка» верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Word.
10
Вкажіть пункт «Номери сторінок» і виконайте натиснення кнопки «Формат» в діалоговому вікні.
11
Вкажіть бажаний формат нумерації обраних розділів документа в рядку «Формат номера» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
12
Розкрийте меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми та вкажіть команду «Друк».