Як захиститися від стресу.

Стрес переслідує сучасної людини скрізь - удома, на роботі, у громадському транспорті, в магазинах і на відпочинку. Порушення емоційної рівноваги поступово стало звичним, але захищатися від стресів багато хто просто не вміють.
Інструкція
1
Намагайтеся не приймати все, що відбувається близько до серця. Вчіться спокійно реагувати на побутові негаразди, шукайте способи подолання труднощів без нервового виснаження. Багато чого з того, на що ви витрачаєте емоції і дорогоцінний час, абсолютно не варто навіть вашої уваги.
2
Суть оволодіння методами позитивного мислення в тому, щоб перебудувати свою свідомість раз і назавжди. Позбавтеся від негативних образів, думок та емоцій, вчіться знаходити у всьому позитивні сторони.
3
не пригнічує свою злість, роздратування чи гнів. Загнані всередину емоції неодмінно виллються в стрес, тому вихлюпуйте все, що накопичилося. Намагайтеся робити це мирним шляхом - відвідуйте атракціони з екстремальними розвагами, займайтеся боксом, бігом і т.д.
4
Вчіться переключатися. Якщо ви стикаєтеся з чимось, що не в силах зрозуміти і «переварити», то просто сконцентруйте свою увагу на чомусь іншому, більш приємне.
5
Вчіться розслаблятися. Увечері приймайте ванни з ароматичними маслами і сіллю, ходите на курси масажу. Виділіть півгодини в день на те, щоб провести сеанс психотерапії з самим собою - закрийте очі, помедитируйте, намагайтеся ні про що не думати.
6
Займайтеся спортом - так ви зможете відволіктися і позбутися наслідків стресу на фізичному рівні. Іноді під час тренування доводьте себе до знемоги. Заняття на свіжому повітрі корисні подвійно.
7
Шукайте привід для сміху. Якщо вас радують комедії, гумористичні передачі, читання відповідної літератури, то використовуйте це як засіб посміятися. Буде добре, якщо ви навчитеся бачити в комедійних акторів і ситуаціях себе і все, що з вами відбувається.
8
Знайдіть собі хобі - що-небудь, що вас заспокоїть, завжди порадує і дасть стимул до подальшого руху. Напевно, ви вмієте робити щось краще за все - запитайте себе, що вас цікавить, і приступайте до освоєння нових видів діяльності.
9
Чи не переставайте бути дитиною - тільки діти вміють щиро радіти життю, мріяти і фантазувати. Відведіть кілька хвилин на день, бажано перед сном, на те, щоб помріяти про те, чого ви хочете - уявляйте все у фарбах, яскраво і оптимістично.