Як зробити подарунок з паперу. Як зробити подарунок на день народження своїми руками з паперу.

Коли даруєш подарунок , завжди хочеться, щоб він став для його володаря чимось особливим і незабутнім. Індустрія подарунків стрімко розширює свої горизонти. Але при цьому подарунки, зроблені власними руками, не втратили своєї особливої цінності. Ви можете зробити шикарний букет з цукерок, використовуючи папір, клей і ще деякі інструменти і матеріали.
Вам знадобиться
  • * Креп-папір (гофрований папір) рожевого і зеленого кольору;
  • * Клей;
  • * Ножиці;
  • * Тонка дріт і дріт для стебел ;
  • * Круглі цукерки;
  • * Золота папір.
Інструкція
1
Цукерку необхідно обгорнути в позолочену папір. Для цього виріжте квадрат з розрахунком на те, що в нього можна буде загорнути цукерку. Всі кінці зберіть в один хвостик і закріпіть його за допомогою дроту. Стягнуті кінці стануть ложем троянди.
2
Візьміть рожеву креп-папір і виріжте з неї 2 квадрата 6 * 6 см. Одну сторону квадратів скруглите. Округлий зріз повинен бути поперек гофри. Надайте заготівлях форму пелюсток, розтягнувши серединку. Вийде два опуклих пелюстки. Накладіть пелюстки один на одного з невеликим зсувом, капніть клей і оберніть ними цукерочку, стискаючи і скручуючи підставу.
3
До бутону необхідно приклеїти чашолисток. Зробіть четирехлепестковий чашолисток із зеленої креп- паперу. Змастіть нижню частину клеєм і оберніть Чашолистків бутон. Ображати зайві кінці, акуратно вставте товстий дріт в центр цветоножки і обмотайте стрічкою, вирізаної з зеленого паперу, маскуючи зріз. Пелюстки розправте, можна трохи розтягнути краю, щоб вони вийшли більш об'ємними
4
Квіточка з цукеркою готовий. В оформленні букета керуйтеся своїм смаком, використовуючи флористичні аксесуари: подарункову сітку, плівку, перлинні намистини, Якщо ви хочете зробити великий круглий букет, то зробіть заготовку з пінопласту напівкруглої форми. В неї ви будете встромляти троянди. Правда знадобиться їх чимало. Після цього акуратно задрапіруйте основу. Також можна просто зібрати троянд 15-17, як звичайний букет і зв'язати їх подарунковим бантом.
5
Пам'ятайте, що букети з цукерок досить важкі, тому підстава у них повинно бути міцним. З цієї ж причини не варто робити стебло троянди занадто довгим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eXhlzGY-BTs
Корисна порада
Креп-папір дуже пластична і уміючи, їй можна надати будь-яку форму. Потренуйтеся і квіти стануть виходити дуже швидко.