Як визначити регіон за номером стільникового. регіон по СТОВ.

Іноді потрібно визначити регіон абонента за номером його мобільного телефону. Як правило, подібну інформацію можна отримати з відкритих баз, доступних в інтернеті. Проте зазвичай дізнатися можна саме регіон, оскільки більш докладні відомості в публічний доступ не викладаються.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Відкрийте веб-браузер на вашому комп'ютері, введіть у нього наступну адресу: http://www.numberingplans.com/. У лівому куті виберіть пункт меню Number analysis tools, після чого у вас на екрані з'явиться список доступних дій з певним номером телефону. Серед них виберіть другий пункт - Analysis of IMSI numbers.
2
Введіть номер телефону в міжнародному форматі у відповідну форму, натисніть на кнопку Enter і дочекайтеся відображення результатів. Зверніть увагу, що в даному випадку введення номера здійснюється за нижче вказаною зразком. Якщо ви вводите номер російського абонента, не використовуйте вісімку, а пишіть замість неї +7, в іншому випадку номер може просто не розпізнатися системою.
3
Перегляньте дані про власника сім-карти - в правому нижньому кутку буде вказаний регіон, в якому номер був зареєстрований, а також назва оператора та інші параметри. Ви також можете використовувати даний сайт для інших операцій з кодами і номерами телефонів.
4
Якщо у вас не відкривається вищевказаний сайт, відкрийте офіційний сайт оператора стільникового зв'язку, що обслуговує абонента цікавить вас номера. Перегляньте список кодів оператора, які визначені для регіонів Російської Федерації та інших країн.
5
Якщо ви не знаєте найменування оператора, ви можете виконати просто запит в пошукачі за кодом (це перші три цифри після коду країни). Також існують спеціальні сайти, які допомагають визначити подібну інформацію.
6
Зверніть увагу, що в більшості випадків вона повинна надаватися на безкоштовній основі, оскільки її легко отримати самостійно в інтернеті або, зателефонувавши оператору, тому не потрапляйте на виверти шахраїв і вчіться користуватися онлайн-сервісами для пошуку цікавлять вас даних.
Корисна порада
За додатковою інформацією про абонентів звертайтеся до оператора.