Як зробити серце з повітряних куль. Як зробити палаюче серце.

Так вже історично склалося, що людина, що бажає зізнатися в любові, дарує сердечко, сповнене в різних варіаціях - будь воно з паперу, із золота - та з чого завгодно! А якщо є бажання зізнатися в любові оригінально, перетворивши банальне "серце" в щось велике, красиве і повітряне. В такому випадку запасаємося повітряними кульками та читаємо цю інструкцію.
Інструкція
1
Відмінним і оригінальним подарунком стане величезне серце, пов'язане з повітряних куль. Краса, чи не так? Природно, кожна дівчина була б дуже рада такому подарунку. Але як його знайти? Подібного роду штучки не продаються в магазинах. Та й на ринках не знайти. Треба підключати фантазію.
2
Якщо не склалося знайти дане сердечко в магазині і купити, то треба мислити креативно. І звернутися по допомогу до тих, для кого креатив - це професія. Тому йдемо в креативне агентство. Там за певну плату, природно, готові нам допомогти. «Будь-який каприз за ваші гроші» як говориться.
3
Отже, приступаємо до роботи з агентством. У подібного роду організацій все майстра знаходяться в базі даних. Тому після вашого запиту секретар зв'язується з майстром, оформляється замовлення, розраховується вартість матеріалу і називається кінцева сума і термін виготовлення. Зручно, просто і доступно.
4
Якщо ж все-таки горить бажання зробити подарунок власноруч, то тоді обираємо іншу стратегію. Для цього знадобиться багато повітряних куль червоного або червоного кольору. У даній ситуації можна не бути скромним і придбати яскраві кольори. Можна відразу закуповувати упаковку цих самих повітряних кульок, бо якщо не буде вистачати буквально декількох штук, то не факт, що в наслідку підберуться точно такі ж. Хай краще залишаться про запас, якщо раптом частина кульок полопається. І не забудьте придбати ручний насос для накачування кульок. В іншому випадку ваші легені відмовляться виконувати свої функції, не виконавши навіть половини роботи.
5
Накачуємо кульки. Беремо товсту, жорстку дріт. Переважно алюмінієву. Створюємо їх цієї дроту бажаний контур у вигляді серця. І поступово, один за одним, починаємо прикріплювати кульки до цього каркаса. Прикріплення виробляється по спіралі. Робиться це для того, щоб кульки не заважали один одному і закривали металевий каркас.
6
Для зручності можна зв'язати всі кульки в три млинцеві рівні за довжиною, «колони». І накручувати кожну таку колону окремо. Це значно спростить роботу і додасть ефект повного обсягу фігури.
7
Доріг подарунок, що зроблений з душею. А після такого подарунка точно ніхто не залишиться байдужим.