Як опечатати сейф.

Сейфи широко використовуються в повсякденній діяльності різних установ. Щоб забезпечити схоронність вмісту і встановити, чи не розкривався Чи сейф без відома особи, відповідальної за зберігання документів, використовуються різні види печаток. Опечатувати сейфи можна кількома способами. Головна вимога до технології опечатування сховища - надійність.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - печатка організації;
  • - клей;
  • - підвісна плашка;
  • - міцна нитка;
  • - пластилін;
  • - металева печатка;
  • - для опечатування.
Інструкція
1
Для опечатування сейфа, не обладнаного спеціальними пристосуваннями, використовуйте паперові печатки. Відріжте від аркуша паперу смужку по ширині звичайної печатки організації (або трохи ширше). Проставте на аркуші два-три відбитка печатки організації, використовуваної, наприклад, для відправки кореспонденції.
2
На смужці вкажіть також поточну дату і поставте підпис особи, відповідальної за зберігання вмісту сейфа. Тепер смужку наклейте на сейф так, щоб вона перекривала щілину між дверцятами і підставою (найкраще, якщо паперова друк закриє замкову щілину сейфа).
3
Використовуйте також для опечатування сейфа підвісну плашку. Її можна виготовити з дерев'яної дощечки або підходящої пластмасової деталі. З внутрішньої сторони сейфа виведіть назовні дві нитки, одна з яких укріплена на дверцятах, а друга, на поверхні основи сейфа. Закрийте сейф. Помістіть в поглиблення плашки шматочок пластиліну і утопите в ньому кінці ниток. Зверху на пластилін поставте відтиск металевої печатки, використовуваної для опечатування сейфів.
4
При відсутності плашки використовуйте два шматки пластиліну і міцну нитку. Прикріпіть один шматок пластиліну на дверцята сейфа, а другий - на планку, прилеглу до дверцят. Закрийте сейф. Прикладіть до шматків пластиліну нитку і утопите її в матеріалі, щоб утворилися дві невеликі «коржі», а нитка проходила всередині них. Тепер прикладіть металеву печатку до обох шматках пластиліну, щоб залишилися чітко видимі відбитки.
5
Якщо є технічна можливість, обладнайте сейф опечатується пристроєм з відкидним або висувним штоком. Для опечатування сейфа при цьому також використовується пластилін і металева печатка. Закрийте сейф, накиньте на дверцята шток (або пересуньте його). Закладіть пластиліном поглиблення в пристрої. Прикладіть до пластиліну друк, зробивши чіткий і добре видимий відбиток.