Як розібрати гарнітуру.

Гарнітури використовуються для передачі даних з телефону в навушники, тим самим звільняючи людину від необхідності постійно тримати телефон у руках при розмові. Як і будь-яке інше пристрій, гарнітури розбираються.
Вам знадобиться
  • - маленька хрестова викрутка;
  • - негострий ніж.
Інструкція
1
Якщо ви хочете розібрати бездротову Bluetooth-гарнітуру, попередньо скачайте схему саме вашої моделі пристрою. Це необхідно в тому випадку, якщо раніше ви не мали справи з розбиранням подібних пристроїв, навушників і мікрофонів, а також дозволить вам заздалегідь передбачити аспекти щодо відмінностей вашої моделі від інших.
2
Уважно вивчіть корпус вашої бездротової гарнітури на наявність заглушок, що приховують з'єднувальні елементи. Часто виробники замість них використовують спеціальний клей, в даному випадку розбирання буде неможлива. Відкрутіть всі видимі елементи кріплення і від'єднайте від плати всі внутрішні елементи. Будьте гранично обережні, оскільки в деяких випадках вони бувають припаяні.
3
Якщо все ж ви вирішили розібрати модель, корпус якої склеєний, піддіньте стик частин корпусу негострим ножем і злегка вдарте по ньому. Не варто докладати особливих зусиль у тому випадку, якщо гарнітура знадобиться вам у подальшому.
4
Для того щоб розібрати дротову гарнітуру, зніміть корпус мікрофона, підчепивши його пластиковою картою, негострим ножем або плоскою викруткою, потім зніміть навушники, точно також знявши їх корпуси. При розбиранні провідної гарнітури будьте особливо уважні з дрібними деталями навушників, оскільки дроти припаяні до динаміків, постарайтеся не пошкодити їх з'єднання.
5
Якщо ви хочете розібрати гарнітуру з великими навушниками, зніміть з їх корпусу всі видимі заглушки, після чого відкрутіть всі болти і розберіть пристрій. Також будьте гранично уважні із з'єднанням динаміків з проводами. Виконуйте розбирання на застеленій поверхні, щоб не втратити дрібних складових деталей, також складайте окремо всі кріпильні болти, оскільки якщо ви їх втратите, нові знайти буде досить проблематично.
Корисна порада
Не розбирайте гарнітуру без особливої необхідності.
Розібрати гарнітуру Nokia можна лише знаючи як правильно це робити, в іншому випадку, можна завдати шкоди своєму мобільному телефону. Звичайно, іноді потрібно розібрати не всю гарнітуру , а тільки якусь її частину, що теж вимагає певних навичок.
Вам знадобиться
  • - гарнітура Nokia;
  • - заточена пластикова карта;
  • - тонка хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
перепаять навушники з іншого гарнітури, а можете проробити це ж і з роз'ємом на дроті. Цей варіант підходить в тому випадку, коли звук в навушниках пропадає або не чутний зовсім. Швидше за все, при такій проблемі має місце прихований розрив проводу.
2
Щоб зробити роз'єм, необхідно розібрати гарнітуру . Для початку приготуйте всі інструменти, які потрібні вам для розбирання. Потім візьміть пластикову карту з дуже тонкою заточуванням і акуратно отщелкніте панель під кнопкою. Слідом за нею отщелкніте кнопку. Зробити це труднощів не складе, оскільки приклеєні ці деталі на двосторонній скотч.
3
Далі хрестової викруткою відкрутіть два гвинтика і розберіть корпус гарнітури. Так як гвинтики дуже маленькі, відразу ж покладіть їх у надійне місце, щоб не втратити. Потім витягніть акуратно внутрішню плату, щоб не пошкодити ніяких з'єднань. Після вилучення плати розігрійте паяльник і відпаяти непрацездатні навушники, які ви хочете замінити новими. Проводки старих навушників витягніть за допомогою пінцета і видаліть їх.
4
Зробивши заміну навушників, зберіть корпус гарнітури. Спочатку обережно вставте в корпус витягнуту внутрішню плату, потім закрутіть назад всі гвинтики і поставте на місце кнопку, защелкнув панельку на призначеному для неї місці.
Зверніть увагу
Так як корпус гарнітури зазвичай виконаний з тонкого пластику, будьте обережні, розбираючи його, щоб ненароком не пошкодити деталі.
Корисна порада
Іноді в тому, що навушники не передають звук, винна завоздушенность між динаміком і декоративної сіточкою, що прикриває динамік від пошкоджень і бруду. У цьому випадку зніміть її і почистіть поверхню жорсткою маленькою щіточкою так, щоб щетинки проходили крізь осередки сіточки. Видаливши таким чином найдрібніші частинки пилу і бруду, ви забезпечите безперешкодне надходження повітря між динаміками та їх захистом.