Як набирати на прямий номер.

Прямі номери досить зручні, тому вони знайшли досить широке застосування. Однак незважаючи на те, що послуга надається порівняно давно, багато людей досі не знайомі з правилами введення номера для відправки викликів або СМС-повідомлень.
Вам знадобиться
  • - доступ до телефону.
Інструкція
1
Введіть текст Вашого короткого повідомлення і у вікні «Одержувач» введіть прямий номер телефону в міжнародному форматі - спочатку +7, потім код міста або оператора, а потім і сам номер. Зверніть увагу, що в даному випадку ви також можете просто ввести номер без використання сімки і префікса. Сімка тут означає код країни (Російська Федерація).
2
Якщо ви відправляєте повідомлення абоненту, зареєстрованому на території іншої держави, відповідно, вводите код країни його місцезнаходження. Якщо ви його не знаєте, це легко перевірити, переглянувши таблицю кодів країн стільникових операторів. Також перед введенням номера використовуйте знак плюс, який пишеться за допомогою натискання й утримування кнопки 0 на клавіатурі вашого мобільного телефону.
3
Для відправки СМС-повідомлення на прямий номер переконайтеся попередньо, що він як і раніше активний або не використовується іншим користувачем, хоча таке відбувається досить рідко. Найкраще налаштуйте на вашому телефоні отримання звіту про доставки СМС-повідомлень - в цьому випадку ви будете своєчасно проінформовані про невдалу доставку. Зазвичай звіт приходить практично миттєво.
4
Якщо вам потрібно зателефонувати на прямий номер абонента, що знаходиться у вашому місті, введіть його номер в міжнародному форматі разом з кодом оператора або просто його прямий номер. У разі якщо ви телефонуєте на прямий номер абонента, підключеного в іншому місті або країні, вводите його номер за допомогою наступній послідовності: + (код країни) (код оператора) (прямий телефонний номер). Те ж саме відноситься і до відправляти смс-повідомлення. Цілком можливо, що виклик або повідомлення дійдуть до абонента, але найкраще безпосередньо вказати номер в потрібному форматі; тут також все може залежати і від особливостей обраного ним оператора.
Корисна порада
Записуйте прямі номери в телефонну книгу в міжнародному форматі.